Skip to main content

witold k - blog

Walka z Wiatrakami

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Walka z wiatrakami; od Rockefellerów po "od Lizbony po Władywostok" przy wykorzystaniu misiewiczów; od Michnika po Donalda pożytecznych idiotów za mamonę... Nie idzie tu o przerzucenie starych technologii, nadprodukcji, ratowanie przemysłu sąsiadów - idzie o coś więcej.

To, który mamy rok 1972? 1989? 1992? tym razem odwrócony. Nie komuno zachód się uwłaszczy a my umocnimy? Wspomnę jedynie, że farmy powstają na Bałtyku, że mowa o realizacji czekających od dekad zadań na land Polska.

portret użytkownika witold k

Wypadanie zębów?

Nie organizuję już; więcej, unikam spotkań opłatkowych bo w większości z nich widać odejście od istoty. Spotkania zostały; rożnie się nazywają, i raczej mało, coraz mniej mają z przekazu religijnego. Czegoś czemu zawdzięczmy nasze ego. Pozycję; nadzieję, oczekiwania starego Zachodu.

[quote]Harmonogram spotkań przedstawia się następująco:

11.12. o godz. 13.00 spotkanie z pracownikami RE Łódź ze wszystkich lokalizacji – w siedzibie Rejonu
12.12. o godz. 07.00 spotkanie z pracownikami RE Łowicz, PE Koluszki – w siedzibie Rejonu

Inwigilacja w III RP nie zakłada fizycznej likwidacji politycznego przeciwnika

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Podlegałem takiej, która zakładała fizyczną likwidację - SOR Sprawa Operacyjnego Rozpracowania.

Widzimy na co dzień polityczny idiotyzm zaprawiony nieprawdopodobną manipulacją parlamentarnego motłochu. Jeśli rozumiem byłe służby i ich parobków to zupełnie nie rozumiem zacietrzewienia gówniarstwa. To grabarze.

Dziadostwo tnie gałęź...

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Dziadostwo tnie gałęź na której właśnie się posadawia, choć nie tylko ono. Przypomnę kolejny raz "dziadostwo" to wedle Macieja Kowalczyka mego przodka z XIX wieku osobnik, osobnicy, którzy nie przychodzą z prośbą o pracę a o jałmużnę do bogatego. Bo im się należy. Jego wnuk mój dziadek Józef też używał bon motu dziadostwo; jako mody człowiek byłem oburzony; do czasu aż zrozumiałem kto to.

Rozumiem

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Rozumiem, że partyjniactwo rozum odbiera. Że aparat i kierownictwo uwikłane jest. Że czas zemścić się na oszołomstwie ekipy rządzącej. Samo życie.

Że parlamentarzysta w istocie to ofiara partyjnej koteryjnej indoktrynacji. Życie.

Zjednoczona Prawica to pierwsza mało skuteczna forma (czas...) - ważna powinna i przygotowała; państwową administrację. Rząd.

Oprócz próby ratowania projektu wspólnoty europejskiej to pan Morawiecki wyciąga pomocną dłoń do posła. Daje mu szansę na uwiarygodnienie się.

To co ten zrobi zostanie mu na zawsze jemu i dzieciom, wnukom.

witold k

Próba likwidacji państwa polskiego

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie można siedzieć spokojnie... udać, że nic nie zostało powiedziane.

Boże! Są jakieś państwa? Owszem. Przykład Ukrainy prezydent nie powie puśćcie zboże, tych oligarchów, to mi kilka czołgów dadzą. Będzie gadał jak najęty parobek bo taka jest istota funkcjonowania współczesnego państwa. III RP pod administracją ZP. Masarka! Wiele razy zwracam uwagę na głupie wręcz kretyńskie przekazy dla politycznej eugeniki. Pisałem; po co to prowokowanie. "Polski Ład". Przecież to ma być Ład w Polsce.

portret użytkownika witold k

Wolontariat polityczny

herbPT.svg.png

z naszego archiwum

Wolontariat polityczny

Wolontariat w swej znanej, powszechnie w pełni uzmysłowionej formie to bezinteresowna pomoc w dwóch obszarach pomocy innym. Pomoc bliźniemu niespokrewnionemu w formie pomocy fizycznej, ale i w formie np. narzędzi interaktywnych.

Mamy tu wiele przykładów: od pomocy osobom starszym w ich ośrodkach np. odosobnienia, po programy, aplikacje komputerowe, internetowe pozwalające na rozwój jednostki jak i środowiska.

portret użytkownika witold k

Komisja Europejska... zaliczkę uruchomiła

polska-flaga-stare.jpg

Kierdel czy stado. Jesteśmy kierdelem biegnącym do światła - płonącego w noc stogu, czy stadem baranów przeznaczonych na rzeź - jak rozłożyć, przypisać do stron główne partie polityczne?

Pomijam w tym wpisie pozycję Pana Hołowni to trzeci z rzędu człowiek na przyszłym urzędzie czy ca 10 bez skutecznych osiągnięć. Może jednak pierwszym skutecznie zarzucającym pomost podzielonej Rzeczy Pospolitej? Nie wiem. Wątpię. Ale problem trzeba pokazać, o tym później.

Do rzeczy

Co to było i jaki jest bilans

portret użytkownika witold k

Mowa o projekcie i realizacji jak nazywam kelnerów z "Magdalenki". To potrosze skrót mojej pisaniny z ca 40 lat.

Pomijam aktualne, Sejm początek X ostatniej kadencji bękarta z "Magdalenki" III RP, popisy sierżantów perelowskiej bezpieki. Owszem przypomnę; oficerowie tejże usunęli politycznego ojca TW Bolka p. B Geremka; założyli PO. Ci jak nazywam, sierżanci, właśnie dławią się zwycięstwem myśląc, że pławią się owym. Współczuję Eurokołochozowi; chyba się przeliczyli (Donaldem) jak niegdyś ichni parobek Geremek TW Bokiem. Nie moja bajka.

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski?

portret użytkownika witold k

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski? Przypomnę; bon mot "Tragedia Smoleńska" to własność arcybiskupa wtedy łódzkiego Marka Jędraszewskiego. Opisuje wskazuje cały zestaw spraw okoliczności odłożony katastrofą samolotu.

Na tę chwilę administrację III RP przejmuje zestaw pod kierownictwem p. Donalda Tuska, jeśli nawet pod inną peronom to nie wygląda to dobrze dla nas dla USA. Jeśli wpływy w kontaktach przejmą pierwsi z listy kontaktów: Zachód Polska PRL czyli oficerowie PRL-owskiej bezpieki to jeszcze gorzej a tak bedzie, bo USA zawsze stała w rozkroku i dlatego ginie.

portret użytkownika witold k

Wybory 2023. Czy można było inaczej 12

mamipulacja.jpg

Znajdzie się choć jeden parlamentarzysta (poseł, senator, elekt), który powie dość. Wierchuszki zgłupiały już w ogóle nie pamiętają o wyborach, pozycji posłanego - posła. Jazgot różnych ideologicznych popaprańców spowił środki masowego rażenia w ciemnej mgle. Pomijam agenturalność owych środków.

portret użytkownika witold k

Nadzwyczaj trudna sytuacja piotrkowskiej Prawicy

herbPT.svg.png

Nadzwyczaj trudna sytuacja piotrkowskiej Prawicy. Mam ochotę się poddać. Moje lokowanie na Grzegorza Lorka jako miejsca skupienia organizacyjnego logistycznego powoli odbiera nadzieję; innego miejsca nie ma. O takiej totalnej nieprzydatności Antoniego Macierewicza, Jego zupełnego nieogarniania, nierozeznania w środowisku pisałem nie raz. Stan raczej tragiczny pan zupełnie nie ma ręki do ludzi.

portret użytkownika witold k

56. Publiczny Różaniec Męski

rozaniec.gif

No. Zebrałem się wreszcie. Uczestniczyłem, kolejny raz, w męskim różańcu, tym oryginalnym światowym pomyśle projekcie współczesnej reewangelizacji homo sapiens. Ideologiczne czołgi, nowego bezbożnego porządku przejechały już Zachód jadą po Europie wjechały do Rzeczy Pospolitej. Wjechały dzięki pożytecznym, gdzie indziej nazywam wyrodnym dzieciom III RP oraz zjawisku braku odwagi, czasu, małej wiary, asekuracji. Wspomnę, na początek kolejnej po różańcowej refleksji program mieszania w Europie światem muzułmańskim jako pomocnikiem w niszczeniu chrześcijaństwa i jego kościoła powszechnego.

Prezydent III RP AD 2023

portret użytkownika witold k

Pan Andrzej Duda nie może nie wskazać na Premiera w pierwszym etapie kandydata Zjednoczonej Prawicy. Właśnie widzimy wiązanie splatanie Głowy Państwa na wzór stawiania niewiernego parobka. Żołnierza mafii.
Zakładnika.

Naczelnik zdaje się nie jest w stanie wypowiedzieć sakramentalnego Przepraszam. Nakręcone jak bąki ofiary TVNowskiego produktu zdają się zatracić perspektywę. Pokornie stojące w narożniku polityczne postaci usunięte w pierwszym i kolejnym szaleństwie PCowskiego drylu ufundowały lukę do wykorzystania przez wyrodne dzieci przez tuskomanię.

Antysemickie treści na marszu w Warszawie

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Gdzie! Gdzie nas prowadzi tzw. poprawność polityczna. Jak i gdzie to się mści.

W Izraelu odkąd wrócił na część Palestyny w wyniku finansowych układów z Niemcami; jeszcze przed wybuchem II WŚ, nie ma Semitów - kolejny brak sformalizowania Judeopolonii. Izrael po 1949 roku wyeliminował ziomków, którzy zostali w Palestynie i byli tam ca 1000 lat. Na manifestacji Warszawie niebyło nie tylko antysemickich ale i antyżydowskich transparentów. Były zapytania... solidarność z ludźmi. Transparenty raczej bym zakwalifikował jako prosemickie.

witold k

26 października 2023

portret użytkownika witold k

Zgniły owoc uruchomionej przeciw Lechowi Kaczyńskiemu zmasowanej propagandy dezawuującej Osobę

polska_flaga01.jpg

Zgniły owoc uruchomionej przeciw Lechowi Kaczyńskiemu zmasowanej propagandy dezawuującej Osobę. Czas się tym (po wyborach 2023) zająć - pokazać; kolejny raz.

Milicjant z PRL czy Akowiec z Żoliborza

portret użytkownika witold k

Wydaje się spadać w otchłań jak nazwę PC-owski projekt polityczny. Jestem członkiem założycielem ZChN próby powstrzymania tego co widzimy.

Ruina; może zabraknąć energii i ludzi do powiedzenia dość. Dokładniej. Prezydent nie będzie w stanie zebrać takiej grupy która da większość parlamentarną po zbytą personalnych toksyczności, która eliminuje to na co czeka sąsiedztwo z projektu od Lizbony po Władywostok na masońską modę..

Wspomnienie niezbyt miłe (13)

portret użytkownika witold k
bl_jerzy_popieluszko.jpg

z naszego archiwum

Byłem tam w październiku 1984 – na Żoliborzu.

Trzydzieści siedem lat to wystarczająco dużo aby na nowo podzielić się (w jednym miejscu) bardzo mocnym doświadczeniem.

Mowa o osobistym udziale w modlitwie w kościele zbudowanym odwrotnie – tyłem do ulicy - (błogosławiony Stefan Wyszyński) zraz po podaniu komunikatu o tym, że naleziono ciało kapłana Jerzego Popiełuszki. W rozproszeniu w kilku miejscach o tym wspominam.

Niech rzesz Naczelnik

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Niech rzesz Naczelnik wreszcie stanie przed kamerą. Przeprosi za magdalenkową zdradę. Za poniewierania ludźmi tak na oślep.

Wskaże następcę i kandydata na Premiera. Niech opozycja kiszczakowa - znaczy demokratyczna - to odrzuci.

witold k - działacz antykomunistyczny

18 października 2023

Czy to tragiczny chichot zza grobu

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Pan król Europy wzywa Prezydenta do rozmów z uwaga - demokratyczną opozycją. O ironio. Opozycja demokratyczna co już wiele razy przypominałem to bon mot generała Kiszczaka jak idzie o wyselekcjonowanie zaufanych przede wszystkim konfidentów z szeregów Solidarności jako materiał do ułożenia się w przyszłej III RP. Już pisałem w 1988 roku jedni dogadywali się za kulisami innym szykowano miejsca do internowania - to mój przypadek. Kelnerzy z "Magdalenki" nic tu nie zrobili.

portret użytkownika witold k

Ksiądz WSI konus z TVN

Oświadczył, że właśnie w Polsce skończyło się rozdawnictwo. Owszem to ważna informacja i bohaterski wyczyn niezorientowanego nakręconego; jak TW Bolek.

Jak to faktycznie wygląda, kto padł ofiarą manipulacji. Czyjej?

Rzecz ma się tak.

Zjednoczona Prawica widząc przepaść między obywatelem Zachodnim a Polskim postanawia pieniądze do tej pory prane w międzynarodowych korporacjach wcześniej moskiewskich oligarchach ludziom rozdać. Zablokować nieformalną współpracę Komisarza z Oligarchą. Dokładnie. Zerwać układ Jaruzelski Rockefeller.

Uwaga! OKW w szkole nr3 na Wysokiej w PT

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Pewnie to będzie standard pracy niektórych członków OKW. Sam zorientowałem sie po.

Pani po zweryfikowaniu wyborcy zapytała; karty wszystkie. Bez wahania odpowiedziałem tak. Zagłosowałem wyszedłem dopiero zorientowałem, się że jest to forma wpływu na wyborcę jak idzie o Referendum. Pani sugeruje, że tej kraty może nie dać.

Usunąłbym tą panią z pracy w OKW.

Co innego wyścig po żołdy, co innego próba naprawiania błędów z "Magdalenki" - Referendum i o tym jest od lat i będzie dużo.

Ale! Chamska próba uwalenia Referendum to skandal narodowa zdrada.

witold k

Dlaczego Tusk i kolejne marionetki

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Dlaczego Tusk wcześniejsze i późniejsze marionetki tak łatwo rozgrywane są przez PRL-owskie służby.
Przypadków jest dużo każdy trochę inny mają wspólny element. Do tematu ponagla mnie dzisiejsze pokazanie pożytecznego idioty spod nicku Konfederacja.

Środę w czwartek puścili…

portret użytkownika witold k

Mowa o kolejnym misiewiczu na usługach za żołd. Pani Magdalena po tym jak jazgot p. Agnieszki przycichł odpaliła. "Polskie polityczki to…" No; wolę polskie-polityczki niż niemieckie-germanbeczuszki na przykład.

W każdym razie; eurkołochoz ma jeszcze do dyspozycji wielu misiewiczów i w kolejnych godzinach mogą być wezwania do wymądrzenia się. To w ramach obawy, że zadania nie wykonają, że kelnerów z „Magdalenki” nie przegonią z administracji bękarta; z III RP.

Coś między politycznym kloszardem a zbitym psem

portret użytkownika witold k

Coś między politycznym kloszardem a zbitym psem...

Sytuacja dojrzała do tego aby pewne patologie para polityczne wskazać i to pewnie po nazwisku(skach) Raczej poczekam do wyborów może dziadostwo dostanie manat i zmądrzeje?

więcej niebawem

Wybory 2023. Czy można było inaczej 11

portret użytkownika witold k

Nie można było? Dlaczego nie można było!

Non possumus już nie wiem, który raz

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Dostałem instrukcję referendalną pełną manipulacji, przeinaczeń szkółki dla politycznej eugeniki. Głupia. Przesunięcie linii Curzona na zachód przypisać sierocie Tuskowi? To przykład. Rozumiem, że układ Niemiec Żyd w sprawie czyszczenia trenów na Bliskim wschodzie jest aktualny?

Na początek. Pójdę na wybory zagłosuję 4 x na Nie - w referendum. Mamy owoc skutek braku ludzi w KO przy LW i przy "Okrągłym Stole" - był niepotrzebny albo... mieli być wszyscy w równych szansach! Byli. Pijacy, ideolodzy, drobne cwaniaczki okraszone kilkoma wstępnie rozgarniętymi bez szans na wpływ.

Kamień Młyński (Mt 18.6).

portret użytkownika witold k
202018053_univ_sqr_lg.jpg

Plebania miejsce normowania kształtowania ludzkiej duszy (ego) została sponiewierana przez pożytecznych idiotów. Przez świadomych grzechu zaniechania.

portret użytkownika witold k

Zielona granica

Pomijam choć po raz trzeci odniosę się do konkretnej postaci, konkretnego "misiewicza" tak wiernego głównej myśli i celu jakim jest obiecanie od ca 250 lat centralne gniazdo nowego porządku świata. Owa baza owo miejsce to nie jak było w Moskwie nie w Brukseli; na terenie tegoż bękarta z Jałty w Warszawie. Nie odpuszczają bo wiedzą, że inaczej być nie może - położenie geograficzne co wespół z dziedzictwem ziomków jest niebezpieczne dla tegoż nowego porządku.

portret użytkownika witold k

Nie mamy konta na FB

Logo trybunalskich.pl.jpg

przykro mi; przed rokiem w czasie kwarantanny (czas do fizycznego usunięcia) konto przywróciłem. Sprawa wygody - linkowania do FB. Niestety; w rok po tym znów konto na FB zostało przejęte przez złośliwy bot. Usunąłem je. Nie ma ze mną z nami kontaktu innego jak tylko przez nasz serwis. Zapraszamy do ponownego rejestrowania się u nas.

25 września 2023

Subskrybuj zawartość