Skip to main content
portret użytkownika witold k
Logo trybunalskich.pl.jpg

Ogłaszam raban – dużą dyskusję nad zasobami portalu trybunalscy.pl. Rozpoczynamy totalną przebudowę serwisu. Jest to konieczne i odkładane od lat. Powinienem zamknąć kolejną już piątą odsłonę naszego środowiska. Uruchomić nowy serwis i już. Stary serwis jak to w Internecie po prostu by przepadł. Nie mogę, nie chcę tego zrobić. Zasoby w tym intelektualna wartość jest oryginalna i aktualna – jest naszą spuścizną, której nie wolno nam nie zapamiętać, ani zostawić. Sam wolę przywołać starą opinię w jakiejś sprawie niż ponownie na nowo wykazywać w nowej, choć starej rzeczywistości.

Przerasta, przytłacza przenoszenie ca 11.000 tys. artów do nowego serwisu - nowego silnika - zerwana ciągłość, możliwość aktualizacji. Potrzebuję głosu tych autorów, którzy chcą zachowania swojej publicystyki ich udziału w tej trudnej pracy.

Apel także do użytkowników niepodejmujących publicystyki, co do ich chęci zachowania konta.
Dalszą dyskusję w tej sprawie zamykam w grupie tematycznej redakcja w jej niepublicznej aktywności. Należy przystąpić do tej grupy. Może. Także. Na Google Meet? https://meet.google.com/nym-thqk-hae

Chcę być wiernym 14-letniej już wolontariackiej idei trwania naszego serwisu i spraw, rzeczy, jakie tutaj się dzieją dla dobra najogólniej piotrkowskiej i polskiej prawicy.

witold k

30 maja 2020

5
Ocena: 5 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

W pierwszym rzędzie

portret użytkownika witold k

W pierwszym rzędzie zagrożone są grupy tematyczne. Chyba nie damy rady pozostać na (najnowszym) Drupalu - maszynie doskonałej- niewykorzystanej (do tej pory), jak na to pozwala. To co jest np KSE a jest zagrożone, to niepowetowana strata. Są grupy których nie szkoda. Szkoda: na Wordpress najpewniej nie będzie takiej możliwości. Serwis straci pozycję.

Poddomeny

portret użytkownika Admin

Funkcjonujące u nas poddomeny ulegną likwidacji. Grupy, środowiska, które chcialby zachować swoje domeny powinny to zgłosić.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.