Skip to main content
portret użytkownika witold k

XXX lat Radia Maryja

radio maryja.jpg

Przypomnę. Duzy rynek oddolnego przedsięwzięcia w sprzedaży małych radyjek będących w stanie przekazać glos – transmisje Radia Maryja. Zachowawczość hierarchów, polityków. Owoce rzeczy, które wszystkich zakończyły; urwały się spod kontroli, oczekiwać, celów. Walczących z Radiem biskupów zwłaszcza jednego. Tego, któremu zawdzięczamy Ordynariat polowy i … . O tym kiedy indziej.

portret użytkownika IMS.PT

Wigilia Bez Granic

Imigrant i emigrant kij czort

portret użytkownika witold k
istockphoto-501591942-1024x1024.jpg

Powiesiłem w ostatnim czasie kilka wpisów o tym, że próba udawania wschodniego Sorosa przez Łukaszenko na nic się zda. Wskazywałem z lekka niemądrą polską propagandę o rzekomych najeździe wroga na Polskę. Że, co właśnie Premier III RP realizuje w praktyce; mowa wspólnym głosie: Polski, Litwy, Łotwy i Estonii w spr. współpracy.

Co się stało. Jasne, że jak pisałem włos z głowy Łukaszenko nie spadnie bo robi robotę priorytetową – wymieszanie Europejczyków; tak dokładnie. Plan kontroli Islamu na Zachodzie Europy też nie został wskazany; w każdym razie nie był i nie jest zagrożony.

portret użytkownika witold k

Namalować katolicyzm od nowa

PUNC.JPG

Konspira II (4)

Tytuł tego artu, wziąłem z gotowego pomysłu – projektu, opisanego przez pana Dariusza Karłowicza.

Niech mi będzie wolno za niepisaną zgodą Autora i portalu wiara.pl zaciągnąć ten bon mot – tytuł oryginalnego pomysłu pod swoje plany, pracę od lat. Ostatnio na potrzeby PUNCS nazwane „Konspirą II”.

Konspira II to ma być, nie wiem kiedy, forma broszurki pokazująca naturalne pierwszeństwa uczniów Chrystusa w służeniu – naprawiania codzienności homo sapiens.

Dziękujemy Wam obrońcom granic

portret użytkownika witold k

Taki przekaz dominuje w mediach jak nazwać; rządowych, społecznych, obywatelskich. Nie można tego nie skomentować. Jest to głupie, naiwne, prowokacyjne.

Polak głupi przed i po…

Przekaz ubrany w patetyzm, patriotyzm w domyśle – stan zagrożenia kraju. Bzdura, fałsz pod potrzeby chwili. Pan Łukaszenko próbuje dorównać panu Sorosowi; ale ma za krótkie rączki. Car Putin asekurant nie wychyli się za bardzo - przywoływanie Go w medialnej papce, jest także głupie. Nie potrzebne.

portret użytkownika witold k

Jestem patriotą nie faszystą

Refleksja z okazji 103. Rocznicy odzyskania niepodległości.

Hasło z obrazka nakazuje mi; kolejny raz, zabrać głos w sprawie przekomicznych manipulacji przeganiających miliony na wzór przeganiania trzody chlewnej.
Najbardziej bulwersującym bon motem niemającym nic wspólnego z rzeczywistym znaczeniem słowa to Holocaust (całopalenie) – powszechnie szeptany jako przedsiębiorstwo.
Innym także o znaczeniu światowym to Faszysta. Tutaj mamy podobne takie 120% zmanipulowanie.

Polski Ład w istocie

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

z naszego archiwum

To oni głosowali za odebraniem Polsce funduszy…

portret użytkownika witold k

Takie zdjęcie ukazało się w internetach. To jak rozumiem element rzekomej rywalizacji w Polsce dwóch stron politycznego konfliktu. Nie! W Polsce nie ma konfliktu dwóch stron. W Polsce mamy rywalizację kilku koterii pragnących żołdów; możliwości umocowania na etach partyjnego aparatu, który całe lata służy w nadziei, że mu oddadzą - stokiem właśnie.

Subskrybuj zawartość