Skip to main content

Walka z Wiatrakami

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Walka z wiatrakami; od Rockefellerów po "od Lizbony po Władywostok" przy wykorzystaniu misiewiczów; od Michnika po Donalda pożytecznych idiotów za mamonę... Nie idzie tu o przerzucenie starych technologii, nadprodukcji, ratowanie przemysłu sąsiadów - idzie o coś więcej.

To, który mamy rok 1972? 1989? 1992? tym razem odwrócony. Nie komuno zachód się uwłaszczy a my umocnimy? Wspomnę jedynie, że farmy powstają na Bałtyku, że mowa o realizacji czekających od dekad zadań na land Polska.

Inwigilacja w III RP nie zakłada fizycznej likwidacji politycznego przeciwnika

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Podlegałem takiej, która zakładała fizyczną likwidację - SOR Sprawa Operacyjnego Rozpracowania.

Widzimy na co dzień polityczny idiotyzm zaprawiony nieprawdopodobną manipulacją parlamentarnego motłochu. Jeśli rozumiem byłe służby i ich parobków to zupełnie nie rozumiem zacietrzewienia gówniarstwa. To grabarze.

Miałeś chamie złoty róg…

portret użytkownika Z sieci

219 europosłów było „za” dokumentem zapowiadającym likwidację suwerenności państw członkowskich UE. 274 było „przeciw”. Różnica wynosiła 17 głosów „za”. W tej liczbie było 9 polskich europosłów – głównie z lewizny. Gdyby zagłosowali „przeciw”, to tych „za” byłoby 291-9=282, natomiast tych „przeciw” byłoby 274+9=283! I projekt zostałby odrzucony.

Warto zapamiętać nazwiska tych, co „mieli ten złoty róg”, a zagłosowali wbrew interesowi swego kraju. Z Lewicy:

 • 1. Marek Balt
 • 2. Marek Belka
 • 3. Robert Biedroń
 • 4. Łukasz Kohut
 • Gdy pamięć zawodzi byłego wicepremiera…

  portret użytkownika Z sieci

  Pan Janusz Steinhoff, wicepremier w rządze Jerzego Buzka udzielił wywiadu „Superexpressowi”. Stwierdził w nim m.in., że gdyby „wtedy” (to znaczy, gdy decydowano o tych sprawach) rządził PiS, to nie bylibyśmy ani w UE ani w NATO. Śmiem twierdzić, iż p. Wicepremiera zawodzi pamięć. Otóż pierwsza deklaracja o konieczności przystąpienia Polski do NATO i do struktur europejskich padła z ust premiera Jana Olszewskiego, a jego rząd był organizowany przede wszystkim wysiłkiem Porozumienia Centrum – poprzednika PiS.

  portret użytkownika witold k

  Komisja Europejska... zaliczkę uruchomiła

  polska-flaga-stare.jpg

  Kierdel czy stado. Jesteśmy kierdelem biegnącym do światła - płonącego w noc stogu, czy stadem baranów przeznaczonych na rzeź - jak rozłożyć, przypisać do stron główne partie polityczne?

  Pomijam w tym wpisie pozycję Pana Hołowni to trzeci z rzędu człowiek na przyszłym urzędzie czy ca 10 bez skutecznych osiągnięć. Może jednak pierwszym skutecznie zarzucającym pomost podzielonej Rzeczy Pospolitej? Nie wiem. Wątpię. Ale problem trzeba pokazać, o tym później.

  Do rzeczy

  Mam pomysł na umowę koalicyjną

  portret użytkownika Z sieci

  Partie, które w sumie mają więcej miejsc w Sejmie niż PiS, nadal kłócą się o wspólne zamiary, jakie miałyby być zapisane w umowie koalicyjnej. Moim zdaniem zapis powinien być następujący:

  Premierem jest Donald Tusk Każda z partii będzie w Sejmie wnosiła projekty ustaw i głosowała wedle swego uznania.

  Reszta jest zbędna, bo chodziło o odsunięcie PiSu od rządu. I tylko o to.

  (To, oczywiście JAJA)

  Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

  31 października 2023

  Antysemickie treści na marszu w Warszawie

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Gdzie! Gdzie nas prowadzi tzw. poprawność polityczna. Jak i gdzie to się mści.

  W Izraelu odkąd wrócił na część Palestyny w wyniku finansowych układów z Niemcami; jeszcze przed wybuchem II WŚ, nie ma Semitów - kolejny brak sformalizowania Judeopolonii. Izrael po 1949 roku wyeliminował ziomków, którzy zostali w Palestynie i byli tam ca 1000 lat. Na manifestacji Warszawie niebyło nie tylko antysemickich ale i antyżydowskich transparentów. Były zapytania... solidarność z ludźmi. Transparenty raczej bym zakwalifikował jako prosemickie.

  witold k

  26 października 2023

  Podłość i głupota

  portret użytkownika Z sieci

  Pracuję na zmianę kilka dni w Łodzi, kilka w Warszawie. Dopiero więc 25. wieczorem miałem z przejrzenia łódzkich gazet – DŁ i EI. Osłupiałem czytając relacje o wyznaniach Piotra Tymochowicza, w których ogłosił, iż ileś lat temu nasz arcybiskup, kard. Grzegorz Ryś „przyznał mu się”, iż jest ateistą „jak większość, jakieś 80% biskupów”. Słowo, jakie przyszło mi na myśl to PODŁOŚĆ! Piotr Tymochowicz jest znanym, kiedyś bardzo w Polsce popularnym tzw. „spin doktorem”, czyli specjalistą od publicznego wizerunku i komunikacji społecznej.

  Kiedy zniknął krzyż jako symbol służby zdrowia i ratownictwa medycznego?

  portret użytkownika Z sieci

  Wielu z nas pamięta, że samochody służby zdrowia: „karetki pogotowia” i inne medyczne „Rki” były oznaczone symbolem krzyża w czerwonym lub błękitnym kolorze. Obecnie jest na nich pogański symbol w kształcie X i węża Eskulapa. Czy ktoś pamięta, kiedy nastąpiła ta zmiana? I dlaczego?

  Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

  24 października 2023

  Milicjant z PRL czy Akowiec z Żoliborza

  portret użytkownika witold k

  Wydaje się spadać w otchłań jak nazwę PC-owski projekt polityczny. Jestem członkiem założycielem ZChN próby powstrzymania tego co widzimy.

  Ruina; może zabraknąć energii i ludzi do powiedzenia dość. Dokładniej. Prezydent nie będzie w stanie zebrać takiej grupy która da większość parlamentarną po zbytą personalnych toksyczności, która eliminuje to na co czeka sąsiedztwo z projektu od Lizbony po Władywostok na masońską modę..

  Subskrybuj zawartość