Skip to main content

Rzeczpospolita

portret użytkownika Biuro Posła Grzegorza Lorka

Wypowiedzi na posiedzeniach Sejmu
Posiedzenie nr 74 w dniu 14-04-2023 (3. dzień obrad)
Retransmisja wypowiedzi
Oświadczenia.

Poseł Grzegorz Lorek:

Jak to z ochroną polskich lasów było...

portret użytkownika Biuro Posła Grzegorza Lorka

Wypowiedzi na posiedzeniach Sejmu
Posiedzenie nr 74 w dniu 14-04-2023 (3. dzień obrad)
Retransmisja wypowiedzi
24. punkt porządku dziennego:
Sprawozdanie Komisji do Spraw Unii Europejskiej o poselskim projekcie uchwały w sprawie obrony polskich lasów (druki nr 3104 i 3134).

Poseł Grzegorz Lorek:

Polski „król szczurów”

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wiemy. Idzie o sytuację splątania się ogonami - gniazdo szczurów. XVI i potem. Wedle przekazu czeka nas „głód”…

„Król szczurów” panuje w demokracji, znaczy na Zachodzie, w chrześcijaństwie powie Islam i reszta z Azji. Zwłaszcza Islam, który zupełnie nie jest podatny na Masonerię, jej wariactwo przypisuje "niewiernym psom". Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, a to z tego względu że Zachód pozwala na finansową penetrację książąt Islamu w Europie – bieda się wkrada; Watykan trzeba umniejszyć, a to jest krótka niebezpieczna droga.

Skaleczeni

portret użytkownika witold k

Skaleczeni w tym fizycznie zabici, zaczynając od największego politycznego mordu na Synu Człowieczym przez niezauważone cierpienie mas, po bieżący wyścig – zamieszanie jako pole żeru

To wiemy. Syn Człowieczy przeprowadził do samego końca naszą ludzi ułomność, zacietrzewienie, interesowność. Polityczne cele. Pokazał, że śmierć to problem to brak (niemożność) ucieczki chyba, że zmartwychwstanie. Nawrócenie Izraela. Nic na skróty, wskazany skrót trwa 1990 lat i nie widać końca. Cywilizujemy się owszem ale...

Do rzeczy

Wspomnienie niezbyt miłe (16)

portret użytkownika witold k

Zaniechanie

Tym razem w kontekście szatańskich wersetów z programu eliminacji religii z życia publicznego w Polsce. Tu uwaga. W zależności od potrzeb pozycja religijna jest bądź nie jest potrzeba. Jeśli jest no to i tak trzeba się odróżnić, wspomnę kościół łagiewnicki i kościół rydzyka. Ślub w Kościele pod potrzeby kampanii wyborczej i obecny wstyd za PiS-owski kościół.

Wyciągnie Jana Pawła II z po pierwsze kościoła katolickiego i stawianie na równi tzw. autorytetami. Postaciami przeciwstawianymi naszej tożsamości, naszego przyrodzonego powszechnego (katolickiego) żywiołu.

Marsz pamięci św. Jana Pawła II w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Serce się raduje, staje w pozycji wdzięczności dla kilku świeckich swe źródło mających w Duszpasterskie Ludzi Pracy, rodzaju służby pokoleniowej i niezliczonych rzesz wiernych tutaj, patriotycznych tam...

Oszołomstwa Konfederacji & PiS w jednym staną domku?

portret użytkownika witold k

Włosy na głowach rwą medialni inżynierowie kraju nad Wisłą. Zagrożenie bowiem straszne. Na nic może pójść wieka praca wskazująca świetlną przyszłość tego Kraju; elementu od Lizbony do Władywostoku.

Trzeba, czym prędzej, jak idol Jan Józef Lipski, wskazać zagrożenie. Jak; poprzez jego kompromitację za wczas.

Tytuł, jak pamiętasz, jeden z drugim to po Adamie od Michnikowej. Urbana już nie ma, Adam zmierza w tym kierunku - rwetes potrzebny.

Jak się rzeczy mają.

Kopać się z koniem?

portret użytkownika witold k

Kopać się z koniem do końca świata czy powiedzieć pass. Akceptować patologie w strukturze, polityce, w społecznym obrządku, po to aby zachować pozycje – nadzieje, że przyjdzie lepszy czas? Iść na holocaust na całopalenie dla idei - celu?

Jak się tutaj nie pogubić nie zatracić; jak z ofiary nie stać się katem?

Listy układają

portret użytkownika witold k

Kolejne obiegówki do parlamentarnych żołdów wydają... Przypomnę; obiegówka to taki kwit (tutaj występuje pod nickiem "wybory"), z którym kolejny i kolejny raz (...) lata po biurkach, kańciapach; tuż przed podpisaniem kolejnej umowy o pensję - żołd z nadania rzekomych wyborców.

Następnie trzeba się gimnastykować żeby się nie narazić para potem wprost koterii zakładowej (klubowej) co do utrzymania swojej pozycji, do koryta, awansu etc.

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Apel Pana Andrzeja Lipczyka z Łodzi z Konfederacji Korony Polskiej

Apel Pana Andrzeja Lipczyka z Konfederacji Korony Polskiej Okręg Łódzki do posłów RP :

https://vimeo.com/804398851

Prośba o jak najszersze udostępnianie! Głosowanie nad ustawą o inwigilacji już w najbliższy poniedziałek 6 marca 2023 roku

Pozdrawiam Józef

Subskrybuj zawartość