Skip to main content

Manipulacje

Milicyjne dziecko

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Temat średniego i niskiego garnituru PRL-owskiego (Tuskomania) establishmentu pominę Milicyjne dziecko załączam jako zajawkę, która Rzeczypospolitej dobrze wróży. Nic to, że "Koalicja 13 grudnia" to naiwniacy do potęgi. Nic nie rozumieją z tego co było po "Magdalence" czy rzekomej komisji śledczej; Żyd Żyda postawił przed sądem Goja... Michnik Rywina - przypomnę. Drugi raz to się nie zdarzyło i nie zdarzy a tamo po kościach rozeszło. Obecnie Goje stawiają Goi...

Popieramy Protest Rolników

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
24.02.2024 08:00
31.12.2029 23:59

Stowarzyszenie Aptekarzy Tradycyjnych
popiera Protest Rolników.

Ciosy krzywdzące nieprawdziwe pewnie głębsze niż bombardowanie z 1944/5 i mordowanie w kolejnych

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To jest skrajny przypadek nienawiści do ziomków. Mowa o armii wyzwoleńczej armii zwycięzców - Koalicja Obywatelska, "15 października" czy "13 grudnia". Zbieranina sierot po założycielach PRL. Tamci na oślep bombardowali zostawiali gruzy do dziś oczekują szacunku za jak nazywają wtedy wyzwolenie.

Tuskomania przyrodnie rodzeństwo pisolandii

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Nie mogę nie podnieść z ulicy; czytaj środków masowego rażenia, które nijak się nie różnią od tych sprzed kilku tygodni tak wymiatanych stalową miotłą leżącej okazji. Trzeba tutaj wskazać ideową naiwność poprzedników i obecną - wcześniejszą bezwzględność. Tą wymiataną 8 lat temu, przez tych wymiatanych 2024 bezpardonową samobójczą robotą pożytecznych idiotów - tuskomanię.

Nie rozganiałbym dziadostwa

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie rozganiałbym dziadostwa firmowanego różnie, "koalicja 13 grudnia", "15 października" co do oficjalnych nazw to nie pamiętam, nie wiem kolacja coś tam. Ja tam nazwałem to "tuskomania". Owszem uważam, że personalizowanie polityki poodpinanie nazwisk to błąd jednak tak się dzieje.

Przykryte hałasem walki o media

portret użytkownika Z sieci

Niemal niezauważone zostały dwa bardzo ważne wydarzenia:
przedstawiciele nowego rządu RP NIE SPRZECIWILI się ani programowi imigracyjnemu (obciążonemu karami za odmowę przyjęcia imigrantów) ani programowi „reformy UE” w kierunku centralizacji jej władzy kosztem sumerenności państw członkowskich.

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

2 stycznia 2024

Dziedzictwo pana Sienkiewicza sic Dziewulskiego?

portret użytkownika witold k
wroclaw chnukowy.jpg

Ci bohaterowie (ustawiający i niszczący) z wrocławskiej twierdzy neoPERLu to nie jest chów jedynych prawdziwych Polaków? parobków Moskwy obecnie Brukseli.

Mowa po pierwsze o pradziadku znanego podpalacza budki wartowniczej. Zasłynął nie oddaniem wydartych kart z jasnogórskich ksiąg!

Po drugie to nie wnuki kolegów, którzy kolegom po fachu w nocy krzyże malowali na odrzwiach? Wchodzili na solidarnościowe manifestacje wszczynać burdy, wybijać sklepowe witryny.

Kto...

portret użytkownika Admin
movie: 
See video
portret użytkownika witold k

Wypadanie zębów?

Nie organizuję już; więcej, unikam spotkań opłatkowych bo w większości z nich widać odejście od istoty. Spotkania zostały; rożnie się nazywają, i raczej mało, coraz mniej mają z przekazu religijnego. Czegoś czemu zawdzięczmy nasze ego. Pozycję; nadzieję, oczekiwania starego Zachodu.

[quote]Harmonogram spotkań przedstawia się następująco:

11.12. o godz. 13.00 spotkanie z pracownikami RE Łódź ze wszystkich lokalizacji – w siedzibie Rejonu
12.12. o godz. 07.00 spotkanie z pracownikami RE Łowicz, PE Koluszki – w siedzibie Rejonu

Inwigilacja w III RP nie zakłada fizycznej likwidacji politycznego przeciwnika

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Podlegałem takiej, która zakładała fizyczną likwidację - SOR Sprawa Operacyjnego Rozpracowania.

Widzimy na co dzień polityczny idiotyzm zaprawiony nieprawdopodobną manipulacją parlamentarnego motłochu. Jeśli rozumiem byłe służby i ich parobków to zupełnie nie rozumiem zacietrzewienia gówniarstwa. To grabarze.

Subskrybuj zawartość