Skip to main content

u krajana

Prusy południowe Judeopolonia nowy etap?

portret użytkownika witold k

Co widzimy... Pisałem kilka godzin po tym jak wojska rosyjskie weszły na teren Rosji przypisany... Po tym, jak USA głosem Prezydenta poinformowały, że nie wspierają już osób i firm amerykańskich na tych terenach.

Wskazałem na raport jaki Żydowi złożył rzekomo zabunkrowany Rosjanin następnie Niemiec. Ziomka swego z Ukrainy nie odwiedził. Ustalił, że Rosjanin nie zabije ziomka na urzędzie w Ukrainie. Ustalono porządek wśród wspólnych parobków oligarchów. Rosjanin swobodnie mógł czyścić teren pod nowe inwestycje. Bombardowania niszczenie wywożenie...

Rzeczpospolita wielu narodów

portret użytkownika witold k

z naszego archiwum

Nim pana Putina do Piotrkowa przywiozą

portret użytkownika witold k

z naszego archiwum

Rosja miała czas, mogła maniutka internować, napaść na Ukrainę zatrzymać. Nie zrobiła tego. Jeśli Putin przeżyje owszem stanie przed sądem. Raczył wyjść przed szereg. Zamiast uruchomić swojego Donalda czy szczurołapa z Wrocławia, wojsko puścił.

Owszem będzie siedział, kilka lat, w luksusowej celi czekając aż urzędnicy skompletują dokumentację. Rozpocznie się proces w którym obrońcy zaczną winę współczesnego rzeźnika rozmiękczać.

Czego J. Biden nie powiedział?

portret użytkownika Z sieci

Prezydent USA powiedział w Warszawie wiele ważnych krzepiących rzeczy. I miło pogłaskał naszą miłość własną. Ale niestety nie obiecał, że da Polsce kilkanaście samolotów F-16 w zamian za sowieckie Migi, które przekazane byłyby Ukrainie. Szkoda.

Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/

23 lutego 2023

Historyczne przemówienie' 21 lutego 2023

portret użytkownika witold k

Historyczne przemówienie (21 lutego 2023) następcy Roosevelta pana Bidena w Warszawie.

Wielcy także za tokowych się mający patrzą do przodu; trzeba uważać żeby niechcąco nie podeptali (sic 1920), bądź się potknęli. Obrządek ogarniają. Schorowany Roosevelt machnął ręką na Polskę naiwnie wierząc, że kolega przy stole tak jak on rozumie słowa i ustalone działania.

Niemcy liderem pomocy dla Ukrainy?

portret użytkownika Z sieci

W bardzo opiniotwórczym piśmie o zasięgu globalnym – Financial Times – ukazała się 8.bm notatka na 1.stronie: „Support to Ukraine Jan.24 to Nov.20 2022” W miliardach euro wyszczególniono rozmiar i charakter pomocy (militarnej, finansowej i humanitarnej) udzielonej w ub.r. Ukrainie przez USA, UE, UK, Niemcy, Kanadę, Polskę i Francję. Z ilustracji graficznej wynika, że liderem pomocy w UE są Niemcy. Świadczona przez nie pomoc była 2.razy większa niż udzielona przez Polskę – i to zarówno we wszystkich kategoriach razem wziętych, jak i w każdej z osobna.

portret użytkownika witold k

Jak w istocie jest z tym rzekomym rozbiorem Ukrainy

Jak w istocie jest z tym rzekomym rozbiorem Ukrainy...

Kłania sie tutaj "dzieło" masona Jana Józefa Lipskiego zawczasu skompromitować suwerena, który hołotę mógłby pogonić. Mowa o książce kompromitującej ewentualne powołanie katolickiego (powszechnego) państwa narodu polskiego.

Nie uznanie przez siostrę Polskę Litwy - robota innego masona Małachowskiego odłożyło sie dość naiwnym uznaniem niepodległości Ukrainy.

Komediant Główny - kto, bądź co...

portret użytkownika witold k

No cóż. Nie miałem zamiarów komentować źle przerobionego granatnika; w głośnik czy lampkę nie wiem. Moja pierwsza refleksja to nie ówczesny komendant a jego szef minister Pieracki z BBWR. Nie na Ukrainie (sic) w Polsce. Druga refleksja, czym oni tam zajmują się; gdzie w istocie mają śmierć i zniszczenia... skoro mają czas na przeróbki militarnego złomu - więcej rozdają go. Kolejna; co to za prywatna wycieczka... Jak było możliwe, że prezent nie przeszedł wcześniejszych ustaleń i z tym związanych proceder.

Ukraina & USA

portret użytkownika witold k

Nie ma takiej ilości "broni" niemieckiej i francuskiej, która byłaby w stanie odmienić sytuację polityczną, moralną – europejską - katolicką. Dziadostwo się zakałapciułało dobry czas dla Islamu, którego masoneria słabo się chwyta bo po łapach dostaje.

Zerwane kworum x2

portret użytkownika witold k

Tragedia Smoleńska na żywo. Przypomnę TS to zgrabne spięcie całej sprawy przed i po katastrofie samolotu w Rosji przez ówczesnego Metropolitę łódzkiego.

Przykro jest patrzeć na widowisko naciągnia za krótkiego sukna.

Trzeba jednak dopowiedzieć, że zerwanie kworum to oczekiwany ruch dla Rosji wykonawcy, Zachodu zlecający Zamach; dla neokolonii dla Polski - także. Zlecający zamach, wykonujący zamach, mają wspólny cel; trzymać temat tak długo jak trzeba.

Subskrybuj zawartość