Skip to main content

Na progu IV RP

Gwałt się zawsze gwałtem odciska

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Pan Jezus powiedział:
"Będziesz miłował Pana Boga swego z całego serca swojego i ze wszystkich sił swoich, a bliźniego swego jak siebie samego".

W Osiemdziesiątą Rocznicę Śmierci kaprala "Szczerby" warto przypomnieć to mądre przesłanie. Gdyby Marian Król ukląkł pod słupem ogłoszeniowym i poprosił innych o odmówienie wspólnej Modlitwy różańcowej, pewno żyłby do dziś.

Wydarzenia, które rozegrały się
w Piotrkowie Trybunalskim 78 lat później, nie były aż tak tragiczne.

Trybunał Konstytucyjny: jak Jaruzelski socjalizmu bronić będą

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To jest straszne, upokarzające stary europejski naród. Dowód na to, że tak oficerowie prowadzący jak i kelnerzy w istocie pełnią obowiązki niewiernego parobka tego samego pana - Eurokołochoz nie zdradzi wprost USA nie zdradzi Rosji. Oficerowie i Kelnerzy pokazują, że nie znają polskiego żywiołu, że boją się go bądź poniżają za nic mają.

Ciosy krzywdzące nieprawdziwe pewnie głębsze niż bombardowanie z 1944/5 i mordowanie w kolejnych

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To jest skrajny przypadek nienawiści do ziomków. Mowa o armii wyzwoleńczej armii zwycięzców - Koalicja Obywatelska, "15 października" czy "13 grudnia". Zbieranina sierot po założycielach PRL. Tamci na oślep bombardowali zostawiali gruzy do dziś oczekują szacunku za jak nazywają wtedy wyzwolenie.

To były tortury

portret użytkownika Z sieci

Pojawiają się protesty, a nawet kpiny kwestionujące określenie przymusowego karmienia Mariusza Kamińskiego w czasie przetrzymywaniu go w więzieniu jako „tortur”. Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy tego nie doświadczyli. Andrzej Słowik i ja doznaliśmy tej brutalnej praktyki. Opisałem to dokładnie w mojej książce „Zapis protestu” wydanej w Polsce w podziemiu i w londyńskim Aneksie.

Radosny śmiech; próżna toksyczna satysfakcja Eurokołchozu

portret użytkownika witold k
solidarni.png

Polskie Państwo bękart z Magdalenki pod administracją pana Donalda Tuska przy osobistej odpowiedzialności profesora ministra zdradził porzucił tego tych, którym III RP wdzięczność winna jest.

portret użytkownika witold k

Porządkowanie spraw niejawnych III RP od aktu założenia FOZZ po ostentacyjne upokorzenie CBA czytaj Kelnerów z Magdalenki

solidarni.png

Porządkowanie spraw niejawnych jak - niejawnie. Nakręcanie bąków; jak nazwałem zaraz po 15 października 2023. Kolejne wejście aparatu PRL („Chamów”) w struktury III RP i jak poprzednio w pole - miejsce tego gniazda za Kiszczakiem "opozycji demokratycznej". Wejście przeszło w miejsce realizacji. Mamy dalszy etap posługiwania się pożytecznymi. Powtórka z Lecha Wałęsy i B. Geremka bo to było ostentacyjne widoczne tak jak dziś tyle że innej poręki. Tym razem z poręki Zachodu - Eurokołchozu. Za Witoldem Jedlickim „Żyda”. Też mamy KKK, Komandosów poczekamy jednak lata dekady aż ktoś o tym napisze.

Zbieranie ludzkich mas

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Zbieranie ludzkich mas, jak historia homo sapiens pokazuje, u nas od Aten to czas, to element planowania, decydowania, edukowania. Inaczej być nie może, inaczej to przeganianie jak nazywam motłochu.

U nas, przy okazji konfliktu ustrojowego taktycznie wykorzystanego przez Wyrodne dzieci III RP to okazja do wskazania kilku problemów z naszego obciążenia, naszego umorusania w układach wielkich. W mentalności, jak to Prezydent Ukrainy powiedział o tym, że Ukraińcy mentalnie nie są gotowi do unijnego księgowania.

Stan online

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Przypomnę. W opozycji funkcjonowały dwa nurty dwie nadzieje na przyszłość Polski. Należałem, należę do tej pierwszej, która nigdy na dłużej się nie przebiła a to ona ma masy, poparcie; sięga naturalnie do istotny naszej narodowej tożsamości. Nie to, że środowisko ludzie (szerzej rozumiani) Geremka nie mieli takich ambicji. Nie. Rzecz w politycznych sponsorach. Celach strategicznych i taktycznego układania się z takimi - dawaniem palca...

Religia to w istocie fizyka w szczególności zaś matematyka - logika

portret użytkownika witold k
krzyz.jpg

To jest jakieś błądzenie, jakieś ideologiczne zacietrzewienie ludzi. Niechby tam. Nowy porządek świata oczekuje permanentnego wykorzeniania Dekalogu. My – jasnego uporządkowania, rozdzielenia porządku homo sapiens. Kodeksu karnego w jaki człowiek został wyposażony wedle przekazu w formie tablic mojżeszowych. Nie ważne jest tutaj pierwsze spotkanie Boga z człowiekiem ani to co indywidualny człowiek z podanym kodeksem robi. To sprawa państwa, co obywatel robi z kodeksem mającym państwu pomóc w jego obowiązku.

Subskrybuj zawartość