Skip to main content

Nie mam konta na FB

portret użytkownika witold k
Logo trybunalskich.pl.jpg
W ostatnim czasie docierały do mnie zapytania o to czy polecam szybie pożyczki. Więcej. Miałem polecać panie, których zdjęcia miały być publikowane na ewidentnych hackerskich botach. Przechwytywanie IP.
Choć znalazłem IP hakera to jednak usunąłem konto Witold Kowalczyk. Konto służyło do przyklejania aktywności z trybunalscy.pl.

Wiem to wygoda.

Każdy nasz czytelnik, obserwator także zarejestrowany użytkownik portalu trybunalscy.pl, w tej sytuacji (jeśli taka wola) powinien uaktywnić subskrypcję, na nowo się zarejestrować, bądź założyć konto na trybunalscy.pl jeśli go nie ma. Służę pomocą.

witold k

25 sierpnia 2022

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

kilka uwag

portret użytkownika witold k

pomijam tutaj naszą homo sapiens naiwność ca 3 miliardy ludzi - którzy łasi na darmowe obrywki pozakładali konta na tzw. portalach społecznościowych w istocie lokalach politycznych bezpiek.

Konto zlikwidowałem. Ale; ono czeka żebym ponownie, kiedykolwiek, wpisał na permanentnie pokazującym się oknie swój nr. tel. bądź adres i już... konto czeka.

Dostałem info, że chcę się logować i że mam trudność w tym. Jeśli to nie ja to FB chce to wiedzieć. To znaczy, że haker dalej próbuje działać na usuniętym formalnie koncie.

Kto na to pozwala i po co. Rozumiem, że prawo nakazuje trzymać taką zawartość ale po co z dostępem dla hakerów. Z tego wynika, że ktoś, ponownie się włamie...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.