Skip to main content

Polityka

portret użytkownika Admin

foedus - porozumienie, traktat. Miejsce rozmowy, wymiany opinii

herbPT.svg.png

foedus - porozumienie, traktat. Miejsce rozmowy, wymiany opinii na temat warunków współpracy piotrkowskiej Prawicy - członkostwo moderowane.

We wrześniu 2018 założyłem grupę moderowną; to kolejna niezliczona forma ogarnięcia poróżnionej piotrkowskiej prawicy. Jak ślepej kurze trawiła nam się okazja do reaktywacji nigdy nie podjętej dużej rozmowy - współpracy.

Zapraszam w swoim imieniu i imieniu lidera piotrkowskiej Prawicy szeroko rozumianej p. Grzegorza Lorka do współpracy na wstępie w tym kręgu.

Chojniak Krzysztof; żywiciel czy nosiciel piotrkowskiego PRLu

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Chojniak Krzysztof; żywiciel czy nosiciel. Pomijam to kretyństwo w postaci kandydowania do śmierci... Słabą frekwencję - zawsze to pokazuję. Nikt z ekipy nie wytłumaczył, że trzeba się odmłodzić? Tu jednak jest pytanie. Parobek zrobił swoje, parobek może odejść? Robiłem co mogłem, całe lata ca 30. Zaszufladkowali na swoją katastrofę...

Kościelni

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Na te kilka godzin przed II turą wyborów (biegania z obiegówką po żołd) pierwszego urzędnika PT.

Mowa o tym materiale, o betonie, jak mówimy, który pozwala na opróżnianie ca 30 lat rondelka przez piotrkowskie koterie.

Główna ideologiczna polityczna siła, siła dominująca w środkach masowego rażenia eurokołchozu, z niechcącej poręki tzw. letnich katolików i lewaków, ma nie lada żniwo - przynoszące dobrze perspektywizowanie celu głównego; nowego człowieka w nowej kołchozowej Euroazji.

Rezolucja Narodowego Marszu Życia 2024

portret użytkownika Forum Ruchów Katolickich
marsz2024.jfif

Jako Polacy odpowiedzialni za przyszłość Ojczyzny i prawa każdego człowieka żyjącego pod suwerenną władzą Rzeczypospolitej, my, uczestnicy Narodowego Marszu Życia, żądamy natychmiastowego zaniechania wywrotowych działań obecnego rządu i rządowej większości parlamentarnej przeciw przyrodzonemu prawu do życia, potwierdzonemu w Konstytucji Rzeczypospolitej.

Zlikwidować tak zwane Państwo Izrael

portret użytkownika witold k
Międzymorze.jpg

z naszego archiwum

Niewierna Córka Kościoła, jak jakiś szaleniec w zaparte... Kiedy i kto zaaresztuje Maniutka Europy, że tak zapytam.

Piotr Gajda przewodniczącym Rady Miejskiej IX kadencji?

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Zacznę od dwóch postaci niżej podpisanego i wiecznego radnego p. Piotra Gajdy. Pominę całkiem milczkiem opróżniających rondelek. W tym wpisie; to też ważne więc... .
W pierwszej kadencji mierziło mnie tępe podgryzania p. Michała Rżanka przez swoich opozycja SLD i PO nie liczyli się choć 2 kobyły walczyły… W drugiej już byłem pewny to nie dla mnie. Wolę z boku bez żołdu i uciekania przed koteriami. witold.kowalczyk.info.pl, piotrkowanie.pl, trybunalscy.pl

Czy ktoś z oszczerców to jeszcze pamięta?

portret użytkownika Z sieci

Prof. Adam Glapiński jest atakowany przez zgraję wypuszczoną przez Donalda Tuska. M.in. krytykuje się niewłaściwą politykę NBP w okresie Covid-19. Należy przypomnieć, że w 2021 A. Glapiński i NBP zostali uhonorowani prestiżową nagrodą „Central Bank Governance Europe 2021”. Wyróżnienie przyznał magazyn "Capital Finance International". W uzasadnieniu m.in. napisano:

Goralenvolk – bolesne wspomnienie

portret użytkownika Z sieci

Nie jest tajemnicą, że kocham polskie Tatry. Przemierzyłem wszystkie szlaki turystyczne. Niektóre po wielekroć. Zyskałem przyjaźń wielu górali, gdy przyczyniłem się do ustanowienia powiatu ze stolicą w Zakopanem i gdy reprezentowałem rząd w staraniach Zakopanego o prawo organizowania Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Wiem jak bolesne jest wspomnienie okupacji niemieckiej, a zwłaszcza przystąpienia części górali do stworzonego przez Niemców „aryjskiego narodu pod nazwą goralenvolk”. Znaleźli szanowanego przywódcę z wielkiego góralskiego rodu – Wacława Krzeptowskiego.

Biała flaga; mowa o rzekomej spolegliwości Ojca Świętego Franciszka

portret użytkownika witold k
krzyż

Biała flaga; mowa o rzekomej spolegliwości wobec Rosji Ojca Świętego Franciszka. Temat podejmuję na sugestię Marii totalnie oburzonej na komentarz króla (lika) Europy - komentarz zdaje się pouczający Papieża co do Jego wypowiedzi o odwadze wywieszania białej flagi. Poddania Ukrainy obecnej Rosji - Putinowi i koledze w sticharionie.

Wystraszonego uczestnika debaty z Nocnej Zmiany bym pominął to ofiara - pożyteczny... jeszcze nie wiadomo komu. Choć; wydaje się, że wiadomo.

W dniu 14.03.2024 roku Wojciech Sumliński będzie w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
14.03.2024 18:00
14.03.2024 20:30

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

data: 14 marca 2024
godzina: 18.00
miejsce: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Hotel (MERCURE VESTIL) ul. Armii Krajowej 22 C

Gość specjalny: WOJCIECH SUMLIŃSKI
- dziennikarz śledczy.

kontakt:
tel.: 601533104
mail: lodzkie@pjj.org.pl

WSTĘP WOLNY

Porozmawiajmy o Polsce, polityce, gospodarce i geopolityce.
Do zobaczenia
POLSKA JEST JEDNA

https://www.facebook.com/share/oKZGcLu639buDybT/

Subskrybuj zawartość