Skip to main content

Współczesność

Oświadczenie. "Trybunalskiej Alternatywy"

portret użytkownika Marcin P.
herbPT.svg.png

Drodzy Konfederaci piotrkowscy i sympatycy.

Wybory samorządowe za pasem, więc czas odkryć karty. W Piotrkowie Trybunalskim rozważaliśmy różne warianty startu, w tym samodzielny start. Ostatecznie zdecydowaliśmy się połączyć siły i współtworzyć komitet wraz z Łukaszem Janikiem. Zatem jako lokalne środowisko konfederacji współtworzymy komitet „KWW Łukasza Janika Bo liczy się człowiek”. Na listach tego komitetu znajdziecie naszych przedstawicieli. Żadnych innych piotrkowskich komitetów nie współtworzymy i nie wspieramy.

Mam na imię Adam i jestem rolnikiem

portret użytkownika Admin

https://citizengo.org/pl/ot/213039-jestesmy-z-wami-rolnicy-i-hodowcy

Mam na imię Adam i jestem rolnikiem i hodowcą krów z Mazowsza. Dziś zwracam się do Was z prośbą, w związku z tragiczną sytuacją nie tylko moją, ale wspólną dla rolników z Polski i całej Unii.
Nasze gospodarstwa i nasze pola stały się miejscem walki o przetrwanie.

Po co nam radni, a do czego służy prezydent miasta?

portret użytkownika grzegorz
polska_flaga01.jpg

z naszego archiwum

"Radni są potrzebni żeby być bezradni i pobierać diety, a prezydent żeby ładnie się prezentował, a niekoniecznie rozwiązywał problemy ludzi". Mniej więcej tak mówią mieszkańcy nie tylko naszego miasta.

Spotkanie Opłatkowe Formacji Niepodległościowej

portret użytkownika Tadeusz
27.01.2024 10:00
27.01.2024 15:00
Zrzut ekranu 2024-01-6 o 19.12.10_0.png

Szanowni Państwo,

Zgodnie z polską tradycją zapraszamy na spotkanie opłatkowe, gdzie będziemy mogli podzielić się opłatkiem a z nim życzliwością ciesząc się z Bożego Narodzenia i możliwości bycia razem.

Zapraszamy w dniu 27 .01.2024 (sobota) o godz. 10.00 w sali przy Katedrze Polowej Wojska Polskiego.

Porwanie Kamińskiego i Wąsika

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Ślepa, prymitywna nienawiść. Poziom dobrych nietrzeźwych pijaczków. Premier III RP w pełni nawiedzenia poinformował, że skazani będą pomieszkać w piwnicy w Pałacu. Raczej lepiej by było, gdyby pomieszkali... Żenada! Gratulacje dla Euokołchozu to żeście sobie wyhodowali parobka. U Macioska nie miał by szans.

Porwanie Kamińskiego i Wąsika to kolejne dzieło dowódcy specjalnego oddziału ZOMO. Autorytet wpierw SLD potem PO obecnie likwidatorów III RP. Kolejny raz napiszę; wybryki wychowanka Eurokołozu Donalda T spadają na UE.

KNEBLOWANIE UST NIEZALEŻNYM MEDIOM

portret użytkownika Koło Przyjaciół Radia Maryja

Ekipa Donalda Tuska zrobiła wszystko, by siłowo zawłaszczyć media publiczne. Warto przypomnieć, że politycy związani z „koalicją 13 grudnia” niejednokrotnie próbowali blokować Radiu Maryja i Telewizji Trwam dotarcie do szerokiej liczby odbiorców.

Był marzec 2011 roku, gdy Telewizja Trwam zaczęła ubiegać się o miejsce na cyfrowym multipleksie. Wtedy rozpoczęła się blisko trzyletnia batalia.

Nie rozganiałbym dziadostwa

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie rozganiałbym dziadostwa firmowanego różnie, "koalicja 13 grudnia", "15 października" co do oficjalnych nazw to nie pamiętam, nie wiem kolacja coś tam. Ja tam nazwałem to "tuskomania". Owszem uważam, że personalizowanie polityki poodpinanie nazwisk to błąd jednak tak się dzieje.

Wrócł przed smoleński jazgot

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Tragedia Smoleńska - kolejne otwarcie

Tuskowa Rada Ocalenia Narodu w kolejnej akcji... jak niegdyś; za Wiarionowicza późniejszego Komorowskiego.

Nad wyraz dobrze pamiętam lata Junty Wojskowej, Nocnej Zmiany z narodzinami wielkiej świątecznej przemocy, lata przygotowań do obalenia Lecha Kaczyńskiego. Nad wyraz. Więcej. Wiem skąd taki rwetes takie karczowanie u podstaw każdej najmniejszej woli; choćby myślenia o próbie zmiany ustalanego nam miejsca w szyku.

Dziedzictwo pana Sienkiewicza sic Dziewulskiego?

portret użytkownika witold k
wroclaw chnukowy.jpg

Ci bohaterowie (ustawiający i niszczący) z wrocławskiej twierdzy neoPERLu to nie jest chów jedynych prawdziwych Polaków? parobków Moskwy obecnie Brukseli.

Mowa po pierwsze o pradziadku znanego podpalacza budki wartowniczej. Zasłynął nie oddaniem wydartych kart z jasnogórskich ksiąg!

Po drugie to nie wnuki kolegów, którzy kolegom po fachu w nocy krzyże malowali na odrzwiach? Wchodzili na solidarnościowe manifestacje wszczynać burdy, wybijać sklepowe witryny.

Subskrybuj zawartość