Skip to main content
portret użytkownika Admin
portret użytkownika witold k

Aborcja A.D.2022

dziecko-1-845x635.jpg

Aborcja jako zabieg polityczny, ideologiczny mający na celu produkcję masy ludzkiej wspomagającej cel nadrzędny - depopulację. Polityczna eugenika.

Wskazując na komunistyczną Argentynę i na katolicką Irlandię (drogę do celu ustanowenia "prawa" do zabijania własnego potomstwa) widzimy bezpardonowość - szaleństwa Masonerii.

portret użytkownika IMS.PT

VI Europejski Festiwal Schumana 2022-06-05

movie: 
See video
portret użytkownika IMS.PT

VI Europejski Festiwal Schumana 2022-06-04

movie: 
See video
portret użytkownika IMS.PT

VI Europejski Festiwal Schumana 2022-06-04

movie: 
See video
portret użytkownika IMS.PT

VI Europejski Festiwal Schumana

movie: 
See video
portret użytkownika IMS.PT

Europejski Festiwal Schumana 2022

21.05.2022
05.06.2022

Europejski Festiwal Schumana 2022

portret użytkownika witold k

Wojna: podobno nie III – trzecia

Przypomnę. W Polsce nie byłoby Junty Wojskowej gdyby, nie błąd, rodzaj wymuszenia, przez strajkujących robotników, wywieszania świętych obrazków, Krzyża, JPII na ogrodzeniu stoczni Lenina. To było zapalenie nadziei, siły, perspektywy. Tego czegoś na co czekał Zachód - u nich już tego nie było. Polska jak dziś Ukraina stała się Nadzieją.

portret użytkownika IMS.PT

Czysta Energia

Celem niniejszej publikacji jest próba zatrzymania człowieka nad istotą Energii, nad jej pochodzeniem: filozoficznym, teologicznym, naturalnym. Energii jako źródła i celu życia homo sapiens wyrażonego w słowach Stwórcy "czyńcie sobie Ziemię poddaną”. Zatrzymując się nad naturalnym i Boskim pochodzeniem Energii chcemy wskazać chrześcijańskie ego człowieka jako fundament dobrych myśli, czynów i realizacji. Rozumiemy tutaj, że wszystkie osiągnięcia: myśli, pracy, projektu wychodzącego z naszej chrześcijańskiej Energii - to jak dobry owoc… z woli Ducha Świętego.

portret użytkownika witold k

Myśliwce zachodniej flanki…

Zdań kilka o flance o flankach w istocie. Urobiono bom mot „wschodnia flanka” jako linia wojskowej umowy obronnej NATO w Europie. Zwracam tu uwagę, że jest to jednoczenie zachodnia flanka – nadzieja dla np. Ukrainy; spełnia podobną rolę jak i nasza zachodnia flanka – niechęć Komisarzy (parobków kolejnej międzynarodówki) do Polski.

portret użytkownika witold k

Panie doktorze także koledzy z Nazaret Energetyków

Panie doktorze także koledzy z "Nazaret Energetyków"

Do Radomia nie jadę. Podobnie do pierwszego Zjazdu informuję, że moja tam obecność jest mało przydatna.

IMS przez ten rok dofinansowałem w kwocie 500 zł jasne że oprócz wpłaty za Studia - obsługa Teams.

Jestem postacią z indeksu PRL i III RP, zatem wiadomym jest mój status finansowy. Przechodząc na emeryturę nie poprawi się.

portret użytkownika witold k

Cztery postaci trzeba wskazać

dziadowstwo.png

Premier Izraela, dzwoniący i jeżdżący po gojach w sprawie interesów jakie Mu finansują oligarchowie, a jakie mogą upaść przez niestosowne decyzje Goja z USA. Ukraińca wydzwonił; to za niski poziom, aby sam szef szefów oligarchii się pofatygował. Ruski; to ważne, wielu tam od zawsze działało… Choćby Beria; uratował rewolucję zgodnie z jej celem.

Niemiec. Tutaj też jest związek ponad czasowy, wspólne interesy na II WŚ.

Węgier. Ciekawym czy Ambasador był już na dywaniku u Polaka w związku z ujawnieniem się tegoż Azjaty z Europy.

portret użytkownika IMS.PT

Depesza

Flanka Zachodnia w pełniej prezentacji - poniżej.

Podejmijmy działania medialne i inne w celu zapobiegania negatywnym skutkom jakie mogą wynikać z takich inicjatyw jak ta organizowana w Brukseli 2 marca 2022 o godz. 19.00-21.00, przez promotorów groźnej ideologii Spinellego.

Szanowni Państwo,

portret użytkownika witold k

Putin w szklanej trumnie koło Lenina?

Putin w szklanej trumnie koło Lenina czy też zamiast Lenina.

Harce tego z NRD przewiezionego kolejnego stróża interesu pod nickiem Rewolucja Październikowa zostały zatrzymane. Dlaczego? Bo USA kolejny raz mógł interes popsuć.

Rosja, miliony Rosjan, pozbawione Caratu pozbawione zostały też szansy na cywilizacyjny awans wedle Kultur Zachodu – chrześcijaństwa ubogaconemu kulturami Rzymu i Greki.

portret użytkownika witold k

Brawo. Jesteśmy społeczeństwem Zachodu…

mamipulacja.jpg

Tak sprzed ca 40 lat. Mniej więcej tyle lat wcześniej Masoneria na Zachodzie rozhuśtała; tak maksymalnie likwidację starej Europy. Dwa kanały poszły w finansowanie. Pierwszy likwidacja Kościoła Powszechnego. Drugi Import wroga chrześcijaństwa do Europy mowa o tamtym Islamie… O dziejszym później.

Osiągnęliśmy poziom Zachodu sprzed dziesięcioleci. Dziś nie ma Zachodu w naszym rozumieniu. To niemrawa masa w niczym już nieprzeszkadzająca a konsekwencja trzymania jej za (…) pokazuje współczesna Francja Macrona.

portret użytkownika witold k

Upadek kościoła w Polsce

krzyż

Myślę od tygodni jak zaznaczyć kolejny rok mojej działalności publicystycznej - czytaj politycznej.

O rozrabianiu na drobne Kościoła Powszechnego w Europie i na świecie wiemy; każdy to widzi i na swój sposób komentuje i dostosowuje się. Sam na zjawisko zwracam uwagę. Czas odnieść się na nowo.

Zatem.

„Wielka radość w domu Gucia…

portret użytkownika witold k

XXX lat Radia Maryja

radio maryja.jpg

Przypomnę. Duzy rynek oddolnego przedsięwzięcia w sprzedaży małych radyjek będących w stanie przekazać glos – transmisje Radia Maryja. Zachowawczość hierarchów, polityków. Owoce rzeczy, które wszystkich zakończyły; urwały się spod kontroli, oczekiwać, celów. Walczących z Radiem biskupów zwłaszcza jednego. Tego, któremu zawdzięczamy Ordynariat polowy i … . O tym kiedy indziej.

portret użytkownika witold k

Panie Dyrektorze PUNCS

PUNC.JPG

Panie Doktorze

Informacje o IMS i PUNCS znalazłem w intrenecie. Zapisałem się z dwóch powodów; pierwszy to chęć pomocy 5 stówkami potem 3 IMS za to co wyprawia.

Widzę, w tym co robicie, byłe DLP duszpasterstwo ludzi pracy i Instytut teologiczny. Lata osiemdziesiąte.

portret użytkownika IMS.PT

Wigilia Bez Granic

portret użytkownika witold k

Namalować katolicyzm od nowa

PUNC.JPG

Konspira II (4)

Tytuł tego artu, wziąłem z gotowego pomysłu – projektu, opisanego przez pana Dariusza Karłowicza.

Niech mi będzie wolno za niepisaną zgodą Autora i portalu wiara.pl zaciągnąć ten bon mot – tytuł oryginalnego pomysłu pod swoje plany, pracę od lat. Ostatnio na potrzeby PUNCS nazwane „Konspirą II”.

Konspira II to ma być, nie wiem kiedy, forma broszurki pokazująca naturalne pierwszeństwa uczniów Chrystusa w służeniu – naprawiania codzienności homo sapiens.

portret użytkownika witold k

Młodych trzeba chronić

logoPGE.jpg

Tak robi(ła) kultura Zachodu; robi kultura chrześcijaństwa, Islamu, buddyzmu… wszyscy. Tego nie robi, jak za masonerią nazywają – demokracja i jej partyjne systemy administracji; wszystkiego i wszystkich. W istocie systemy totalitarne choćby nie wiem jak udawały, że jest inaczej. Że obowiązują konkursy, naturalna selekcja etc.

Wytracając, nie zauważając potencjału młodych; zniechęcamy, pauperyzujemy... w konsekwencji upadamy jako środowisko, firma, nacja. Lukę tu powstałą zapełnia wyścig szczurów. Pojawia się król szczurów...

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Subskrybuj zawartość