Skip to main content

To żeśmy się dowiedzieli jaką rolę ma pełnić Goi

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To żeśmy się dowiedzieli jaką rolę ma pełnić Goi w programie żydowskiego szowinizmu (sic) masonerii żydowskiej. Jeśli jednak są w nas nadzieje to napiszmy, zadzwońmy; do prezydenta do marszałka Izraela w sprawie postawienia szopki z nowo narodzonym Żydem który zamiast zabijać wroga (chanuki) życie za niego odda z rąk ziomków; jak tylko dorośnie.

Szło w tym kierunku za sprawą Zjednoczonej Prawicy. Tak; były to powijaki ale były. Upadek Zjednoczonej Prawicy to cios w Europę nie w Polskę, my tu mamy doświadczenie, żywioł katolicki (masoneria powie demokratyczny), potencjał - wzmocnimy się. Eurokołchoz dostał czas i go wykorzysta. Dobije Zachód jaki pamiętamy i jaki pokłada w Polsce swoje nadzieje.

Jaruzelski przy Kaczyńskim to pikuś dlatego nie dane zostało p. Kaczyńskiemu w porozumieniu mieć miejsce przy stole. Oryginalny Goi od mokrej roboty w środowisku swoich. Niech się za łby tarmoszą; wytarganego do przodu wyniesiemy patrz Donald.

Casus Geremek Wałęsa. Myślałem, że aż tak prymitywny numer jest nie do powtórzenia. Donald; nowoczesny jak Wanda Wasilewska, z Manifestu PKWN zatem też pasuje; jak Wanda dla Stalina. Wałęsa dla Geremka z Kiszczakiem... Pierwszy błąd Kaczyńskiego; knuł z Geremkiem przeciw Kiszczakowi naiwniak. Potem poszło jak po maśle po premierostwo Donalda T. Brawo. Pan dostał drugą szansę może ją wykorzystać dobrze. Zrobić to co chciał zrobic Kaczyński już był sygnał od europejskiej chadecji, którą można pozyskać szybciej niż przed laty. Kadencyjność jednak!

Przypomnę w latach Junty Wojskowej byłem w inicjatywie którą dziś się nazywam “Zjednoczona Prawica”. Nie mylić z prostym politycznym łobuzem PIS wtedy KKW. Tu uwaga ze względu na niebezpieczny potencjał Grupy Roboczej KK NSZZ “S” do przyszłego tortu w III RP KKW dołączono GR odsunięto, dobito epitetami na wzór wcześniejszych “Zaplutych Karłów Reakcji” Cyrankiewicz nie Piłsudski. Po Cyrankiewiczu był Michnik Adam nie Stefan ten w todze sędziego zabijał Goi. Chanuki od lat, co rok, wypominając zabijanie wroga przenoszą nadzieje na Judeoplonię już formalnie ukonstytuowaną.

Donald jest twórcą ostatniego epitetu “Mohery” ludzie przeszkadzający w układaniu się. Śmierdzący polskością, która Go mierzi. Tutaj znajdziemy źródło zainteresowania Panem jak później nazwie A. Macierewicz WSI pierwszych parobków naiwnej USA. Drugi etap układu Jaruzelski Rockefellery.

Apeluję do posłów senatorów o wystąpienie z klubu PIS powołania klubu “Zjednoczona Prawica”. Dać gawiedzi satysfakcję... ZP dźwiga mój - nasz, w tym europejski, testament.

Jeszcze raz. Kardynalny błąd kelnerów z Magdalenki to rozstawienie po kątach tych których należało pozyskiwać. To robił Jaruzelski. Jest gorzej; na tę chwilę.

witold k

14 grudnia 2023

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak