Skip to main content

Wybory 2023. Czy można było inaczej 12

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Znajdzie się choć jeden parlamentarzysta (poseł, senator, elekt), który powie dość. Wierchuszki zgłupiały już w ogóle nie pamiętają o wyborach, pozycji posłanego - posła. Jazgot różnych ideologicznych popaprańców spowił środki masowego rażenia w ciemnej mgle. Pomijam agenturalność owych środków.

Jeśli w głosowaniu nad wotum zaufania dla malarza kominów stoczniowych, czy innego pożytecznego nie wykrystalizuje się jak największa ilość posłów odcinających się od fajerwerków współczesnych ideologów na miarę stachanowców, traktorzystek i junaków będziemy mieli powrót do najczarniejszych czasów, które miały ponoć już ustąpić. Przypomnę to X kadencja - koniec PRL.

Wszystko to z tego względu, że żadna ze stron handlu PRL-lem z Rockefellerami nie mówi co i jak. Trudno żeby o tym mówiło USA czy Eurokołchoz; to nasza sprawa a brak współpracy ku zadowoleniu wskazanych. Zapartyjnienie tego tematu, tego obciążenia, tej niewoli to najgłupsza rzecz jaką mogliśmy zrobić a zrobiliśmy. Największa odpowiedzialność spada na PC na jego uosobionego lidera Jarosława Kaczyńskiego, który okazuje się najlepszym uczniem Wojciecha Jaruzelskiego moi mi parafianie. Tak tego kretyna (Matrioszkę) który jedną ręką brał lichwiarskie układy a drugą Geremka umniejszał.

Dość

Na szali mamy upadek jakiś totalnie małych (jednak istniejących) nadziei na Europę Schumana. Przypomnę Polska miała być nadzieją dla Zachodu. Okazała się nieistotnym ośrodkiem taniej siły roboczej wylatującej spod kontroli niedopinania się biznesu. - Uwłaszczania obywateli, podniesienie kosztów. Nierentowność biznesu z Jaruzelskimi jest powodem obecnego wariactwa pod obcą flagą, flagą zboków, ideologów, zacietrzewień personalnych.

Tytuł tego wpisu miałem dać "Balcerowicz musi odejść" od pobierania znaczonego żołdu; musi wrócić do reformy, którą tak dobrze realizował. Biznes dopinał co z pieprzyli kelnerzy a pilne trzeba naprawić.

witold k

10 listopada 2023

więcej niebawem...

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak