Skip to main content
portret użytkownika witold k
2018-07-04_Mateusz_Morawiecki-0603_(cropped)_0.jpg

Mowa o młodym, którego starszy powinien chronić niewykorzystywać. W swej pisaninie wskazuję rożne marionetki np. „geremszczyzny”. Ostro potraktowałem rożnych „michników” przy okazji medialnego ukłucia bon motu „misiewicze”. Wskazałem kliku „misiewiczów” z lat czterdziestych, pięćdziesiątych XX w, wskazałem kto i po co wyhodował np. niejakiego Adma z mamy Michnika. O produkcji Jaruzelski&Rockefeller też u mnie dużo.

Przykre ale… tak się dzieje. Hodują młodego inteligentnego a jeszcze z dobrym pochodzeniem na marionetkę interesów globalnych. Pomijam przypadek p. Lecha Wałęsy; bo to była totalna forma pogardy dla osoby LW i dla narodu.

To kto i po co wyhodował, wysmażył, zaprawił nam Mateusza Morawieckiego to jedna sprawa druga jak daleko obecny premier nie jest posłuszny i co z tego wynika. Tego tematu obecnie nie pociągnę.

Wskażę fakt totalnego pogubienia się stron w powszechnym masowym przekazie. No. Tak to jest, że manipulatorzy pierwsi wpadają w pułapkę manipulacji jaką uruchamiają pod potrzeby motłochu.

Pan Mateusz na słowa pana Leszka o tym, że czas wystawić za drzwi polskiego wrzeszczącego dzieciaka powiedział; pan Miller to komunista. Owszem, jak wszyscy w tamtej i obecnej Europie. Globalne cele wyznaczone rewolucjami są realizowane pod nickiem komunizmu; nie piszą dla motłochu, bo to nie polityczne. Eurokołchoz to nie żaden epitet a opis stanu rzeczywistszego. Oczywiście, że alternatywa jest – Robert Schuman.

Nasza bardzo trudna sytuacja wynika z tego, że kelnerzy jak nazywam z „Magdalenki” widzący tam stołki dla siebie zdradzili, wycofali katolicki żywioł, mentalność, politykę.

Tutaj mamy polityczne pierwszeństwo dla byłego PZPR, PRL w UE. Nie wolno było eliminować z Komitetu przy LW ekstremy jak Kiszczak nazwał Solidarnościowej. Pustkę tę co wskazuję, że tak powiem od zawsze wypełnił sowity nihilizm.

Widzę swoją pracę i setki polityków działaczy, miliony obywateli, którzy tamtym ruchem zostali pozbawieni mocy wykonawczej. Dla politycznego, historycznego porządku nazwałem to zjawisko niepoddawania się „Nieznanym Działaczem” i „IV Konspiracją”.

Pana Mateusza Morawieckiego także wpisałem na listę „IV Konspiracji” Problem w Jego promotorach jak idzie o wskazane dopiekanie, zaprawienie – kształcenie. Mamy Pana chronić. Kadencyjność jest tu formą... mamy się cykliczne wymieniać, nie dać szansy, na totalne personalne toksyczności... Obciachem nie modą ma być okupowanie stoków np. w Samorządzie.

witold k – działacz antykomunistyczny wczoraj i dziś

13 sierpnia 2022

5
Ocena: 5 (14 głosów)
Twoja ocena: Brak