Skip to main content
portret użytkownika witold k

Nadzwyczaj trudna sytuacja piotrkowskiej Prawicy

herbPT.svg.png

Nadzwyczaj trudna sytuacja piotrkowskiej Prawicy. Mam ochotę się poddać. Moje lokowanie na Grzegorza Lorka jako miejsca skupienia organizacyjnego logistycznego powoli odbiera nadzieję; innego miejsca nie ma. O takiej totalnej nieprzydatności Antoniego Macierewicza, Jego zupełnego nieogarniania, nierozeznania w środowisku pisałem nie raz. Stan raczej tragiczny pan zupełnie nie ma ręki do ludzi.

Grzegorz Królikiewicz w Klubie Ronina "Wieczny tułacz"

Wychował się w Piotrkowie z skąd wyjechał do Łodzi.
W wypowiedzi pod koniec tego nagrania dzieli się ciekawym wspomnieniem.
Dziś już nie żyje. Warto przypomnieć to ciekawe spotkanie tym zapisem filmowym na You Tube:
https://youtu.be/c2Lftpqjvns .

movie: 
See video
portret użytkownika witold k

Klub Gazety Polskiej

KGP.gif

W tych dniach po raz czwarty na naszym terenie, tym razem w Spale obradowało obywatelskie zaplecze pisolandii. Warto wskazać, nasze miejskie środowisko, w tym pierwszą zajawkę na naszym portalu.

portret użytkownika Jacek Łukasik

Ostatnia spóźniona notatka - miesięcznica

Tydzień temu, 10 marca o godzinie 17.15 w kościele farnym pod wezwaniem św. Jakuba w Piotrkowie Trybunalskim odprawiona została uroczysta Droga Krzyżowa ku czci Żołnierzy Wyklętych. Za kanwę rozważań poszczególnych stacji służyły pisma samych Niezłomnych, np. Łukasza Cieplińskiego, rotmistrza Pileckiego i innych. W rozważaniach wskazywano je także, jako wskazówki właściwego postępowania w codziennym życiu.

Świnie wyszły, bo koryto rozwalą i to problem nr 1

Trybunał Ochrony Żłobu

W sobotę 12 grudnia świnie wyszły, bo bardzo straszne się okazało - iż to przy okrągłym stole misternie budowane koryto rozwalą...
A przecież ciągle mieli nadzieję, że ten zagrabiony majątek narodowy będzie im służył na kolejne pokolenia i będą mogli "NOWOCZEŚNIE" spokojnie istnieć pod tworzonymi kolejnymi szyldami partyjek na tym finansowym zapleczu.

Platforma Obywatelska zdobywa Himalaje

Kosztem najuboższych poprzez ciemne interesy (które nie mogą ujrzeć dziennego światła) i liczne oszustwa do dewastacji wszystkiego co Polskę stanowi.
Posłuchajmy a wnioski nasuną się same, wystarczy znać fakty:
*** Czy Nagonka na SKOK-i dzisiaj tak misternie naciągana dezinformacją - przykryje POtężne afery (rozbójniczo) rządzącej ekipy. Jak władza chce okraść (ustawowo rozwalić) Polski kapitał i wynieść podmiotom zagranicznym za nędzne stołki kamerdynerów Europy.

Przypomnij Komorowskiemu

Nasz jeszcze panujący Prezydent RP Bronisław Komorowski zapewne znów chce udowodnić, że nie jest życzliwy dla wszystkich Polaków tylko dla swoich tych obecnie mających większość w parlamencie.
Dlatego powinniśmy pomóc mu urwać się z tego łańcucha i sprawić, aby jeszcze się zastanowił nad swoim katolicyzmem.

portret użytkownika witold k

X Zjazd Klubów Gazety Polskiej

KGP.gif

Po raz trzeci?, w podpiotrkowskim Ośrodku Wczasowym DRESSO spotkali się aktywni członkowie pisowskiego zaplecza. KGP, o czym od lat mówię i jak mogę wspomagam, to duży ruch obywatelsko-polityczny, podobny do inicjatyw z lat Junty Wojskowej. Podobnie do tamtych środowisk: podzielony, poróżniony, czasem niezdrowo rywalizujący - jednak potrzebny. Wywołujący poruszenie i nadzieję - tak jak niegdyś.

Tyle lat minęło... Patrzę na swoich następców; tak jak na mnie patrzyli wtedy podsiwiali... Nawet zasadniczy polityczny konflikt jest taki sam... ten sam.

Spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem w Piotrkowie Trybunalskim

04.03.2015 18:00
04.03.2015 18:38

Szanowni Państwo,
W imieniu Klubu Gazety Polskiej zapraszam 04.03.2015 r. g. 18.00 na spotkanie z redaktorem naczelnym Gazety Polskiej, wiceprezesem TV Republika Panem Tomaszem Sakiewiczem.

Spotkanie odbędzie się w Piotrkowie Tryb. Rynek Trybunalski 1.
Wstęp wolny.

W spotkaniu weźmie udział również bard strefy wolnego słowa Paweł Piekarczyk.

Zapraszam
Beata Dróżdż
Przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej

ODWOŁANE SPOTKANIE Z TOMASZEM SAKIEWICZEM

17.02.2015 12:09

Szanowni Państwo wobec wizyty Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 17.02.2015 r., spotkanie z panem Tomaszem Sakiewiczem wyznaczone na ten sam dzień zostało odwołane, o kolejny terminie powiadomimy.

Wobec powyższego, Serdecznie zapraszamy 17.02.2015 r. godz. 19.00 do piotrkowskiego Zamku na spotkanie z Panem Andrzejem Dudą - Kandydatem PiS na Prezydenta RP.

KLUB GAZETY POLSKIEJ

portret użytkownika lilalo

Pytanie

maria_lech.jpg

On i Ona
przytuleni
w chmurach
u progu nowego dnia

nagle
huk błysk przeszywający ból
moment panicznego strachu
... i ulga

zerwali z siebie strzępy poszarpanych ciał
porzucili w smoleńskim błocie
opadły z nich ziemskie kłopoty
wolni poszybowali w światłość wiekuistą

a tu święty Piotr otwiera przed nimi podwoje
- czekamy na was rozbitkowie poturbowani
odpoczniecie po ziemskich trudach
nie zabraknie dla was krzeseł

tutaj wszystko jest jednoznaczne
białe nie nazywa się czarnym
mądrości nie zarzuca się głupoty
wspaniałomyślności nie określa się słabością

Wśród nocnej ciszy...

13.jpg

"Przez Twe narodzenie, Jezu, drogi Panie,
Dajże całej Polsce świetne zmartwychwstanie.
Zwaśnionych braci
Połącz jednością,
A nas obdaruj
Świętą wolnością.
O, dajże nam Panie
Niech Polska powstanie!"
Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia,
niosą ze sobą wiele radości, refleksji i planów na Nowy Rok.
W ten wyjątkowy czas w imieniu piotrkowskiego Klubu Gazety Polskiej,
życzę wielu radosnych chwili, zadowolenia i błogosławieństwa Bożej Dzieciny.

Przewodnicząca Klubu GP
Beata Dróżdż

Młodzi i Perspektywy...

Dziś będzie trochę prywaty... ci którzy mnie znają wiedzą, że mówię za dużo... Było nas kilkoro młodszych w klubie dziś większości nie ma hm... niektórzy trochę zmienili barwy inni jakoś się poukładali z miejscową władzą inni się zniechęcili np ja... . Dziś już ich/nas nie oceniam i nie pouczam tak jak Staś proponuje zjednoczenie bez szyldu partyjnego dla dobra kraju... ale jak to zrobić niestety nie wiem odbudować Armię Krajową ? to, że jest ciężko każdy wie ale przecież jakoś siły znaleźć trzeba inaczej my "młodzi" mamy perspektywy Londyn 8:15...

Dla tych co chcieli tu osiągnąć coś,

movie: 
See video

53. Miesięcznica

10.09.2014 19:00
10.09.2014 21:00
MBPiotrkowska.jpg

Zapraszamy, jak co miesiąc, na Mszę Świętą w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Za dusze tych, którzy odeszli. Jak zawsze, będziemy się modlić oto aby starczyło wytrwałości i konsekwencji w celu wyjaśnienia tej największej w historii tragedii. O odwagę i mądrość wielu...

Dość POgardy! - protest środowisk prawicowych

10.07.2014 17:13
10.07.2014 22:13
polska_flaga01.jpg

Zapraszam 10 lipca 2014 r. na protest środowisk prawicowych "Dość POgardy"
godz.19.00 - Msza Św. w Kościele OO. Bernardynów w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej i Ojczyzny, godz. 19.45 - gromadzimy się przy pomniku Katyńskim, następnie przemarsz Pl.Kościuszki do ul. Słowackiego aż do nr 13 pod biuro posłanki PO.

Nie bądźmy obojętni, OBUDŹMY POLSKĘ!

Spotkanie w gronie Przyjaciół

06.06.2014 17:00
08.06.2014 15:00

W dniach 6 – 8 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się IX Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” – Piotrków Trybunalski 2014. Miejscem zjazdu będzie ośrodek „Dresso”, który znajduje się na powierzchni 50 000 m2 w malowniczym lesie sosnowym, u zbiegu rzek Luciąży i Pilicy, w pobliżu Zalewu Sulejowskiego: www.dresso.pl.

10-04-2014 IV Rocznica Katastrofy Smoleńskiej

07.04.2014 16:00
10.04.2014 22:00

Szanowni Państwo, 10.04.2014 r. mijają 4 lata od Narodowej Tragedii. Piotrkowski Klub Gazety Polskiej zaprasza do uczczenia Ofiar Katastrofy Smoleńskiej zarówno podczas uroczystości i spotkań organizowanych w Piotrkowie Trybunalskim, jak i w Warszawie. Niech będzie to manifestacja wolności i solidarności narodów Europy Środkowej i Wschodniej. To prawdziwa realizacja testamentu Lecha Kaczyńskiego.

10 kwietnia - mobilizacja

Ten 10 kwietnia będzie niezwykle ważny dla wszystkich Polaków. Spotkamy się bowiem w szczególnym czasie. Gdy rosyjski imperializm zagraża nie tylko naszym wschodnim sąsiadom, ale także naszemu państwu oraz pokojowi w całej Europie. Polityka Donalda Tuska ostatecznie zbankrutowała i choć to on dzisiaj bryluje jako antyrosyjski szef rządu, to dla wszystkich staje się jasne, że Polska potrzebuje realnego przywództwa. Ludzi, którzy nie dadzą się kupić ani zastraszyć. Jest więc szansa, by pokazać siłę i wolę narodu.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Subskrybuj zawartość