Skip to main content
portret użytkownika KGP
10.09.2014 19:00
10.09.2014 21:00
MBPiotrkowska.jpg

Zapraszamy, jak co miesiąc, na Mszę Świętą w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Za dusze tych, którzy odeszli. Jak zawsze, będziemy się modlić oto aby starczyło wytrwałości i konsekwencji w celu wyjaśnienia tej największej w historii tragedii. O odwagę i mądrość wielu...

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Głośno przypomnieć obowiązek modlitwy za tych z samolotu

portret użytkownika Obserwator

Warto tutaj wszystkim głośno przypomnieć, że obowiązek modlitwy za tych co odeszli - jest powinnością każdego żyjącego katolika.
W naszej świadomości istnieje pilna potrzeba odkrywania i budowania powszechnego przekonania o wartości modlitwy eucharystycznej za zmarłych, szczególnie za tych co niespodziewanie opuścili nas w tragicznych wydarzeniach.
To prawdziwa wiara budzi zawsze potrzebę gorliwej modlitwy, która właśnie tutaj w uświęconym miejscu ukazuje to prawdziwe oblicze katolika, a także i to jak bardzo laicyzacja oraz konformizm wyrwały go ze wspólnoty wierzących.

I tutaj zwróciłbym szczególną uwagę na te osoby, którym powinniśmy szczególnie dopomóc w postawie modlitwy, bo nie czują tej prawdziwej potrzeby modlitwy za tragiczne ofiary tupolewa, ponieważ same stały się ofiarami perfidnie organizowanej, a irracjonalnie prowadzonej nagonki medialnej na Smoleńsk.
Na szczęście coraz większe rzesze ludzi inteligentnych o czystym sercu już zdołali się zorientować w prowadzonych medialnych gierkach i dostrzegają te w całej okazałości prezentowane absurdy, jakie cały czas nachalnie są wciskane wszystkimi kanałami „propagandy mętnego nurtu”.

Nadal się odbywa to nieustanne i potężne miażdżenie pamięci o tych ofiarach z samolotu przygotowanego przez odpowiedzialne za ten stan rzeczy służby Donalda Tuska, i właśnie to środowisko ze zmasowaną siłą chciało by nam nakazać przyjęcie tej absurdalnej wersji zdarzeń, w całości opartej na tej zgrabnej fikcji spreparowanej przez urzędników Putina. Na szczęście dzisiaj już bardzo wyraźnie widać cele jakimi kieruje się cała ekipa Rosji i wystarczy tylko poprawnie kojarzyć te wszystkie fakty i odróżnić od misternie tworzonych tez.

Ta pamięć ukazuje naszą tożsamość i pozwala nam odnaleźć się na drodze życiowej prawdy, dla której warto ponosić i pokonywać przeciwności.
Katolik to człowiek prawdy mający świadomość, iż prawda każdego rzeczywiście wyzwala.
I dlatego jako ludzie wiary nie możemy tutaj nie zauważyć tego wielkiego kłamstwa, którym chcą nas karmić i nie wyjaśniać zdarzeń, bo lepiej powiedzieć, że przekopano cały teren i wszystko zostało odkryte.

Tutaj wyraźnie wybija się na pierwszy plan chociażby dziś bardzo ważna osoba Ewa Kopacz, która nigdy nie wyjaśniła dlaczego posługiwała się tym już ujawnionym kłamstwem.
Należy sobie zadać to ważne pytanie po co chciała nam wmówić tą nieprawdziwą rzeczywistość, dlaczego tak postępowała w tej sprawie.
Jak motywowała swoje kłamstwo i po co mówiła o tych rzeczach, które całkowicie mijały się z prawdą. W czyim interesie było takie wyraźne przekazywanie dezinformacji.
A ponadto dobrze abyśmy sobie uświadomili oraz jednoznacznie zaznaczyli to, że nie była ona sama w kreowaniu zakłamanego obrazu.
Te wszystkie sterowane media rynsztokowego nurtu nigdy nie dociekały prawdy, a zawsze pozorowały obiektywność przykrywając wszystkie wątki prowadzące do odkrywania tej całej rzeczywistości.