Skip to main content

Trzeba rozmawiać

Międzyczteromorze

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
Międzymorze.jpg

Międzyczteromorze

Po ostatnim helsińskim spotkaniu Prezydentów Trumpa i Putina nie powinniśmy mieć już żadnych złudzeń. Ameryka (USA) nas nie obroni przed żadnym agresorem.
Najwyższy czas zadbać samemu o własne bezpieczeństwo.

Wybory samorządowe 2018

herbPT.svg.png

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Miejscy radni niezbyt często konsultują ze społeczeństwem swoje programy i tak miasto zostało bezmyślnie zadłużone na wiele lat, między innymi przez Mediatekę. Prosiłbym Piotrkowian o przesłanie swoich propozycji: Czego potrzebuje Piotrków Trybunalski i jego mieszkańcy? Proszę o przesyłanie swoich postulatów na www.buchalski.org

pozdrawiam

Radosław Buchalski

24 sierpnia 2018

Oblicze Jezusa - "Zniszczoną twarz"

Na Piotrkowskim misterium w stacji VI rozważaliśmy "Zniszczoną twarz"
Twarz jest zwierciadłem ducha. Im piękniejszy duch, tym szlachetniejsza twarz. Człowiek szlachetnego ducha nie potrzebuje maski - jemu wystarczy jedna twarz.
( czytaj dalej )

Przypomnij Komorowskiemu

Nasz jeszcze panujący Prezydent RP Bronisław Komorowski zapewne znów chce udowodnić, że nie jest życzliwy dla wszystkich Polaków tylko dla swoich tych obecnie mających większość w parlamencie.
Dlatego powinniśmy pomóc mu urwać się z tego łańcucha i sprawić, aby jeszcze się zastanowił nad swoim katolicyzmem.

Chcałbym zainicjować burzę pomysłów co do programu wyborczego PiS-u.

PiS.jpg

Co jest w programie PiS-u dla Polski i polaków co może dać jej zwycięstwo w nadchodzących wyborach, a czego tam brakuje, aby ten sukces osiągnąć? Jakie konkretne działania podjąć w celu zapoznania z nim społeczeństwa, gdy mamy tak ograniczone pole oddziaływania na nie. Co mogą a nawet powinni robić w tym kierunku kandydaci PiS-u do władz Samorządowych? Czy w czasie prowadzenia własnej kampanii, nie powinni oni również propagować aktualnego programu na spotkaniach ze swymi ewentualnymi wyborcami?

Mineło troszkę czasu i co?

Piotrków zaliczył trzy a nawet cztery manifestacje przeciwko temu Rządowi i cisza, żadnej reakcji z drugiej strony. Totalnie jest obojętna im nasza opinia o nich. Mają to totalnie głęboko w czarnej d...e. Może troszeczkę zmiękły im na chwilę kolana, ale szybko i sprawnie opanowali sytuację. Zapewne szybko dobrali się do pozostałych taśm i odzyskali wigor. Ba nawet przystępują do kontrataku, przymierzając się do komisji likwidacyjnej WSI i "za....nia nią PiS-U I jej szefa Antoniego Macierewicza.

Czy własne ambicyjki i obawy przed zemstą Systemu, strata pracy czy pieniędzy

polska-flaga-stare.jpg

a może nie umiejętność porozumiewania się, a pewnie wszystkie te sprawy razem, stają na drodze do współpracy środowiska prawicowo-patriotycznego. Ubolewanie nasze nad tym problemem, ciągnie się zapewne już od długiego czasu, ale za to daje ogromną frajdę lewakom wszelkiej maści i niestety władzę realną, oraz rzesze ogłupionych lemingów.

portret użytkownika Admin

Trzeba rozmawiać

Uprzejmie informujemy naszych: Autorów, Czytelników, Obserwatorów o nowym dziale - "tv.trybunalscy.pl" o propozycji, którą nazwaliśmy - "Trzeba Rozmawiać". Pierwsza rozmowa niebawem.

Admin

7 września 2011

Subskrybuj zawartość