Skip to main content

Listy do trybunalskich.pl

Centrala ABW w Warszawie

portret użytkownika Jacek Łukasik

Przyklejam na prośbę Autora petycję w spr. jak nazwać - politycznego oszołomstwa. Link do filmiku należy skopiować do przeglądarki. Do oceny czytelnika pozostawiam wartość merytoryczną przesiąkniętą nie tylko antypolonizmem ale przede wszystkim będącą owocem manipulacji o jakimś antysemityzmie. Bon mocie odnoszącym się do nieistniejącego problemu. Polska, Europa, nie ma problemu z semityzmem a z żydostwem.

Przypomnij Komorowskiemu

Nasz jeszcze panujący Prezydent RP Bronisław Komorowski zapewne znów chce udowodnić, że nie jest życzliwy dla wszystkich Polaków tylko dla swoich tych obecnie mających większość w parlamencie.
Dlatego powinniśmy pomóc mu urwać się z tego łańcucha i sprawić, aby jeszcze się zastanowił nad swoim katolicyzmem.

Pobudka

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

+
Szczęść Boże!
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Dziękuję za Wasz natychmiastowy odzew - i tak liczny akces do akcji
,,BUDZENIA ŚPIĄCYCH RYCERZY''. Na stronie POBUDKA.ORG
zostawiliście już blisko pięć tysięcy zgłoszeń - staramy się na
każde z nich odpowiedzieć.

Dziękuję za Waszą gotowość i chęć dalszej współpracy. Uprzejmie
proszę o cierpliwość ponieważ organizujemy systemowe rozwiązania,
które pozwolą utrzymać z Państwem sprawną komunikację, niezbędną
przy realizacji naszego dzieła.

Tymczasem jednak już dziś szykujcie się na godne powitanie 1050-lecia
Chrztu Polski.

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

portret użytkownika Z sieci
ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Dostaję wiele listów z pytaniami, jak zakupić moje publikacje? Odpowiadam na stronie:

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=14&nid=10344

Szczególnie polecam najnowszą książkę pt. „Żywa historia”, która zawiera wiele ciekawych tematów (historia XX wieku, Kresy Wschodnie, Ukraina i Europa środkowo-wschodnia, Ormianie, spór o ludobójstwo, lustracja itp.).

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=14&nid=10194

Analiza umów lekarzy z NFZ -list

waz-eskulapa.jpg

Szanowni Państwo- wklejam list, który dostałam na skrzynkę mailową od lekarza POZ. Pewnie część z Państwa też go otrzymała, jeśli jednak nie proszę WAS o dalsze rozpowszechnianie tej informacji.

" Do moich pacjentów, znajomych i przyjaciół!

Apel do mediów w sprawie haniebnej postawy znacznej części posłów Sejmu RP

portret użytkownika Admin

Dyskusja Komisji Sejmowej w sprawie ustanowienia 11 lipca Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej w latach 1939-1947 budzi niepokój i wstyd. Wielu posłów prezentuje nadmierną troskę o tzw. „wrażliwość Ukraińców” - tymczasem nie chodzi im o naród ukraiński lecz o pogrobowców Bandery. Zdumiewający jest ton i brak uwzględnienia interesów i racji zarówno narodu polskiego jak i narodu ukraińskiego.

Może ogłoszenie tutaj to dobry pomysł?

Witam.Piszę tutaj, bo pomyślałam, że w tym miejscu, gdzie zbiera się więcej ludzi uda mi się uzyskać jakieś informacje. A mianowicie poszukuję pracy(od jakiegoś czasu już). Kilka rozmów, umowy śmieciowe, brak perspektyw. Ktoś już rzucił tutaj raz złoty pomysł, ale do swojego biznesu trzeba mieć smykałkę. Próbowałam dostać środki w Pup, ale nie udało się. Będę próbowała, ale bez funduszy na start ciężko zacząć. Także apel do Was. Praca pilnie potrzebna. Gdyby ktoś chciał obejrzeć cv, podać namiary, telefony proszę, chętnie wyślę, przyjmę.

Komunikat od Przewodniczącego KMN

portret użytkownika Admin

Informacja Krzysztofa Czabańskiego w sprawie pierwszego roku działalności Kongresu Mediów Niezależnych i wyboru nowych władz Kongresu:

Rok temu, 12 maja 2012r., powstał Kongres Mediów Niezależnych. Od tego dnia, z inicjatywy Kongresu:
- powołano Obywatelską Komisję Etyki Mediów (Teresa Bochwic i Krzysztof Czabański),
- zorganizowano Ogólnopolski Festiwal Filmu Niezależnego „OKNO” w Ełku, który po raz pierwszy odbył się we wrześniu 2012r., a druga edycja odbędzie się w dniach 28-30 czerwca br. (Wioletta Machniewska, Agnieszka Piwar i Krzysztof Czabański),

Jak sensownie uczcić 150 Rocznicę Powstania Styczniowego?

portret użytkownika Z sieci

Uważam, że najmądrzej będzie rozpocząć przygotowania do kolejnego powstania o odzyskanie suwerenności naszej Ojczyzny. Teraz prowadzi się wojny ekonomiczne. Na terenie Europy Niemcy są mistrzami w pokojowym podporządkowywaniu sobie pozostałych krajów. Co zrobić, żeby odzyskać podmiotowość Polski? Skorzystać z doświadczeń Wielkopolan, którzy już raz podczas Powstania Wielkopolskiego potrafili zwyciężyć w walce z Niemcami.

BrianTracy: Maksimum osiągnięć

portret użytkownika Z sieci
Maksimum_osiagniec.jpg

Witam serdecznie, Ta książka jest krótka. Napisał ją jeden najbardziej znanych milionerów na świecie. Najbardziej znany nie dlatego, że jest najbogatszy, ale dlatego, że zrezygnował z łapczywego zdobywania kolejnych milionów i miliardów. W to miejsce postanowił zwolnić tempo i zając się pomaganiem innym. Nie rozdał swoich wszystkich pieniędzy, zrobił coś znacznie lepszego i na dużo większą skalę. Postanowił nie dawać ludziom ryb, ale rozdać wędki - tym, którzy będą mieli ochotę te wędki wziąć, nauczyć się nimi posługiwać i osiągnąć to samo.

Subskrybuj zawartość