Skip to main content

Oświadczenia

Co w istocie się stało?

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Obrazowo wskazując: Mamy umocnienie Judeopolonii czy Poloniojudei? Jeszcze wcześniej: nie cierpię personalizowania (podpinania pod nazwisko cech, których homo sapiens nie ma) polityki, spraw, programów - czy choćby idei. To pułapka.

Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

portret użytkownika ZR Piotrkowskiego
herbPT.svg.png

Informację, jaka do nas dotarła, odnośnie zamiaru nadania nazwy ulicy imieniem Heringa oraz honorowego obywatelstwa Piotrkowa Trybunalskiego dla pana Heringa przyjęliśmy ze zdziwieniem i pewnym oburzeniem.

Atak w podstawy państwa kolesiów. Rozmowy w kuluarach sejmu

portret użytkownika Rafał Wójcikowski

Na sejmowym korytarzu podszedł do mnie wczoraj członek komisji finansów z Prawa i Sprawiedliwości. Po kurtuazyjnym wstępie przeszedł do meritum. "A co by Pan poseł powiedział na 50% podatek od odpraw na stanowiskach kierowniczych?". Zapaliła mi się w głowie zielona lampka: "Przecież miesiąc temu w moim sztabie, planując program wyborczy, jeden z chłopaków rzucił taki pomysł (mówiąc o 90%)". Odpowiedziałem, ku jego zaskoczeniu: "Panie pośle, z wielką chęcią! Dlaczego tylko 50 procent? Proponuję 75!". Dzisiaj ‪#‎SejmowePlotki‬ donoszą już o 65%.

Posłowie od Kukiza chcą wesprzeć rząd

portret użytkownika Rafał Wójcikowski

Wyborcy PiS oczekują państwa, które będzie rządzone przez ludzi uczciwych. Ma być silne, skruszyć szklane sufity, a obywateli ochronić przed zagrożeniami. Chcą przy tym jego odnowy moralnej i instytucjonalnej. Pragną zwiększenia kontroli, bo ufają kontrolującym - pisze w najnowszym numerze „Gazety Polskiej” dr Rafał Wójcikowski, poseł ziemi piotrkowskiej.

Szanowni Państwo,

portret użytkownika Admin
jow.jpg

W związku z pojawiającymi się pytaniami chcieliśmy przypomnieć, że Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych nie startuje w wyborach do Sejmu RP. Natomiast uczestnicy naszego Ruchu mogą indywidualnie angażować się w różne inicjatywy. Mówi o tym między innymi to oświadczenie (http://jow.pl/oswiadczenie-uczestnikow-ruchu-obywatelskiego-na-rzecz-jow/).

Oświadczenie Ruchu JOW po referendum

portret użytkownika Admin
jow.jpg

W związku z wynikiem referendum, które odbyło się 6 września 2015, my, niżej podpisani uczestnicy Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych oświadczamy, co następuje.

portret użytkownika PIS

Oświadczenie radnych PiS

herbPT.svg.png

W dniu 27 maja br. w czasie obrad IX Sesji Rady Miasta Prezydent Miasta przedstawił uchwałę o stawkach za odbiór śmieci. Głosami koalicji SLD i Razem dla Piotrkowa opłaty zwiększyły się o 100% i wynoszą dla mieszkańców odpowiednio 9 i 18zł. od osoby za śmieci segregowane i niesegregowane.

Subskrybuj zawartość