Skip to main content

Oszołomstwa Konfederacji & PiS w jednym staną domku?

portret użytkownika witold k

Włosy na głowach rwą medialni inżynierowie kraju nad Wisłą. Zagrożenie bowiem straszne. Na nic może pójść wieka praca wskazująca świetlną przyszłość tego Kraju; elementu od Lizbony do Władywostoku.

Trzeba, czym prędzej, jak idol Jan Józef Lipski, wskazać zagrożenie. Jak; poprzez jego kompromitację za wczas.

Tytuł, jak pamiętasz, jeden z drugim to po Adamie od Michnikowej. Urbana już nie ma, Adam zmierza w tym kierunku - rwetes potrzebny.

Jak się rzeczy mają.

Po Magdalenkowej zdradzie a to było w pełni że tak powiem genetycznie umotywowane. Cała ta Żoliborska ekipa Kuroń Kaczyński to chów wygodnego życia w PRL. Nasza jak powiemy ekipa później nazwana PC to ignoranctwo, religijny analfabetyzm i mentalne przywództwo w późniejszej Polsce. Nie inaczej w katolickim Kościele w tamtym czasie. Wspomnę zaskoczenie biskupa tego czy tamtego - przecież Kiszczak obiecał... że teczek nie pokarze. Te dwa wskazane gniazda pod przyszłą Polskę naiwne, niekompetentne takie ówczesne ów nie wymienię listy współczesnych pajaców - zhandlowali naszą katolicką znaczy powszechna tożsamość za stołki w III RP. PC PiS przez całe lata zajmował się trzymaniem na siłę; likwidacja osób i idei na boku żeby nie przeszkalali w celu strategicznym. Pytam kiedyś Jarosława Kaczyńskiego, przedstawiając okoliczności, fakty; czy "Magdalenka" to zdrada Pan mówi nie to nie była zdrada bo ja tam byłem.

Połapało sie towarzystwo, że trzeba wrócić do spraw katolickiej ortodoksji a to czas pojawienia się nowego pokolenia - trzeba poszukać nowego otwarcia i tak pojawia się to co było zrobić w komitecie przy Lechu Wałęsie - mowa o Zjednoczonej Prawicy. Tutaj kolejny kwas bo to nie jest zjednoczona prawica.

Kolejna nasza narodowa naiwność głupota ect. Ruchy antyaborcyjne, polityczne są zoologicznie antypisowskie. Tak jak PC kiedyś w drugą stronę. Walą po ślepiach rzekomą swoją religijnością a mowa o walce z Kaczyńskimi. Rzeczywiste bo jest tak, że zaplecze władzy to dokładnie partyjny beton z PRL. Niesamowite. Żeby nie dopuścić posła z poza koterii Antoniego Macierewicza do jego należnej pozycji, wprowadza się BMW osobę nie państwową na imprezie państwowej. To codzienność.

Ale. Codzienność mediana jest zupełnie inna. Władza w Polsce jest pokazywana jako religijna narodowa - szkodliwa. Władza nie jest religijna jest katolicka ale dokładnie tak samo jak prawicowa opozycja. Nie widzą tego nowe pokolenia walczące z PiS bo za ślepi, naiwni, głupi; tak jak PC.

Błędy z tamtego czasu. Żeby taktycznie oszukać trzeba wpierw o tym powiedzieć. To się nie stało ponieważ, jak na początku, ignorancji brali się za tematy do których niedorośli. Naprawdę zwalczali; Marka Jurka czy Giertycha jest ta lista duża... i nowe pokolenie to boli.

Niezapomniany faktu personalnej listy z "Magdalenki". Kaczyńscy byli ich i zdradzili swoich - Kiszczaka z Geremkiem, tego się nie robi. Byli tolerowani dokąd umniejszali polski żywioł teraz podlegają zniszczeniu. Nasi tu pomagają swoim oszołomstwem właśnie.

PiS karczując politykę z polskiego żywiołu po czym przejmując owy stał się śmiertelnym zagorzeniem dla... podobnych sobie po naszej stronie. Jednak; twórcy eurokołchozu boją się nawet potencjalnego sojuszu - podtrzymują strony w permanentnych konflikcie. Nie pomagają tutaj nawiedzeni - bez nazwisk, bo szykuje się współpraca, a ja mam być tym, który u nas, będzie o tym rozmawiał.

Jak wyżej. Trudno nie przyznać racji tamtym politykom i hierarchom, że zatrzymanie, taktyczne katolickiego żywiołu nie miało sensu. Miało, jednak źle zrobione wyhodowało następnych już nie spolegliwych jak piersi - trzej muszkieterowie. Trzeba sobie to powiedzieć i do pracy. Proszę zwrócić uwagę, że katoliccy trzepią się o zakaz zabijania dzieci. To jest coś psychicznego? Katolik nie zabija dzieci. To jest partyjne oszołomstwo antypisowskie. Wiem. Nikt nie powie; głupi dalej zabijacie swoje dzieci będzie nas więcej. Owszem; tylko Europejka (człowiek Zachodu) zabija swoje potomstwo... mamy problem.

witold k

więcej niebawem...

29 marca 20233

4.2
Ocena: 4.2 (15 głosów)
Twoja ocena: Brak