Skip to main content

Centrala ABW w Warszawie

portret użytkownika Jacek Łukasik

Przyklejam na prośbę Autora petycję w spr. jak nazwać - politycznego oszołomstwa. Link do filmiku należy skopiować do przeglądarki. Do oceny czytelnika pozostawiam wartość merytoryczną przesiąkniętą nie tylko antypolonizmem ale przede wszystkim będącą owocem manipulacji o jakimś antysemityzmie. Bon mocie odnoszącym się do nieistniejącego problemu. Polska, Europa, nie ma problemu z semityzmem a z żydostwem. Wracający do Polski czy Ukrainy Żydzi to też nie Semici a Żydzi europejski na powrót wracający, do jak mają nadzieję (od wieków są w tej sprawie manipulowani przez europejskich przywódców) na Judeopolonię. Od nas zależy ich przyszła pozycja w byłej ich Ojczyźnie Polsce.

Jacek 20 lutego 2020

Quote:

Centrala ABW w Warszawie
W załączeniu przesyłam: https://mega.nz/#!xUomnaCC!zJiu_E8d_bzWWzSsNP2Av0xjYiSfrjHnjCmgxp7MgVA/
filmik krążący w sieci autorstwa prawdopodobnie syna posłanki na sejm Wandy Nowickiej wzywa on do aktów terroryzmu i przemocy w tym do zniszczenia pomnika Romana Dmowskiego w Warszawie.

Zgłaszam to, jako obywatel III RP, jako osoba zaangażowana w proces budowy pomnika Romana Dmowskiego w latach 2002-07 r. Niepokoi mnie głupota, ale i poczucie bezkarności autora filmiku i realność spełnienia groźby.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia terrorystów na świecie, ale i w Polsce, jak napad i zamordowanie w lokalu PiS w Łodzi niewinnych ludzi, zwracam się o bezzwłoczne podjęcie stosownych działań mogących zatrzymać ten akt nienawiści i nawoływania do przemocy oraz terroryzmu.
Warszawa 31.01.2020

Antoni Gut

Do wiadomości:
Media
Posłowie na sejm

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak