Skip to main content
portret użytkownika PIS

Grupa osób zainteresowana działalnością Klubu przy Pośle do Sejmu RP A. Macierewiczu (2008) przekształciła się w nową formę (2014) "Czas na Zmianę" Nasz pomysł przybrał wartość w kampanii do Samorządu 2014.

Czas na Zmianę to także hasło wyborcze Prawa i Sprawiedliwości

portret użytkownika witold k

Radnym VII kadencji do sztambucha & kandydatom do VIII

herbPT.svg.png

powoli mija VII Kadencja RM. Przywołuję swój apel i proponuję uruchomić dyskusję o VIII kadencji. Zapraszam chętnych do dyskusji o Samorządzie w przyszłości

My, którzyśmy się zniesmaczyli wami, na których nie mamy żadnego wpływu, którzy nie należymy do mniejszościowych szajek wzajemnie się wybierających, którzy finansujemy Was pomimo tego, że nie chcielibyśmy w tym finansowaniu brać udziału -

Prosimy:

 • Ty, który po raz kolejny i kolejny transferujesz dietę na konto: hipoteki, kredytu, pożyczki i uważasz, żeby się nie narazić,
 • portret użytkownika PIS

  „Porozmawiajmy o Polsce”

  27.11.2017 17:00
  27.11.2017 19:00
  nasza ojczyzna nasza przyszlosc.jpg

  Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz zaprasza mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i Regionu Piotrkowskiego na spotkanie pod hasłem „Porozmawiajmy o Polsce” z udziałem Posłów na Sejm RP z Ziemi Piotrkowskiej, które odbędzie się dn. 27 listopada br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

  Wstęp wolny.

  portret użytkownika Bartłomiej Misiewicz

  Akcja zbierania podpisów pod kandydaturą Andrzeja Dudy

  duda1.jpg

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informuję i zapraszam do pomocy przy zbieraniu podpisów pod kandydaturą ministra dr. Andrzeja Dudy na Prezydenta Polski.

  Listę do zbierania podpisów można pobrać z załącznika lub osobiście z Biura Prawa i Sprawiedliwości, przy ul. Słowackiego 20 (windą na II piętro - zmiana siedziby). Wypełnione listy prosimy również składać w Biurze PiS w Piotrkowie Trybunalskim.

  portret użytkownika witold k

  Nie wiem… Boże, nie wiem

  Proszę was. Zobaczcie politykę, także oczami inteligentnego podatnika – obywatela, który chce służyć sprawie. Który rozumie koteryjne toksyczności, i który chciałby pomóc w tej sprawie… bezinteresownie.

  portret użytkownika Marcin P.

  Dziękuję za zaufanie

  Wyniki_PIS_okreg_4

  Choć Panom Komputery Wysiadły, Miejska Komisja Wyborcza podliczyła i opublikowała wyniki głosowania. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, a zaufało mi 157 osób, dzięki czemu uzyskałem 3 wynik na liście PIS w okręgu 4. Jeszcze raz dziękuję.

  portret użytkownika witold k

  Główne ideały solidarnościowej pokojowej rewolucji?

  herbPT.svg.png

  Dobiegła końca kolejna kampania do wyborów samorządowych. Jeśli sprawa powszechnego zgorszenia z czasów prezydenta, jak pisali, rządzącego zza krat, była absolutnym zgorszeniem, to to, co jest obecnie, jest kolejnym niewyobrażalnym skandalem, przekroczeniem kolejnych barier.

  portret użytkownika Antoni Macierewicz

  Skandal w PKW?

  pkw.jpg

  Informacja „Rzeczpospolitej” o tym, że ABW znalazła lukę w systemie informatycznym Państwowej Komisji Wyborczej, to taka wiadomość, w którą trudno w ogóle uwierzyć na kilkadziesiąt godzin przed wyborami.

  portret użytkownika kk500s

  SZANOWNI PAŃSTWO

  PiS.jpg

  Zdaję sobie sprawę, że do Państwa skrzynek pocztowych trafiło już mnóstwo ulotek, gazet i innych wydawnictw wyborczych. Na finiszu kampanii wyborczej takie zjawisko nie powinno dziwić. Jako radny kończącej się kadencji, postanowiłem do Państwa napisać kilkanaście zdań.

  portret użytkownika witold k

  Czas się opowiedzieć

  herbPT.svg.png

  Od zawsze. Publicznie od pierwszego Pasternika (1983-1987) przez II (1994-8), przez kowalczyk,info.pl i piotrkowianie.pl aż do trybunalscy.pl, używam nowoczesnych sposobów komunikacji. Nie zauważają mojej aktywności bo nie jest ułożona. Nie da się jej wykorzystać pod potrzeby tej czy tamtej koterii. Cierpią z tego powodu. Złoszczą się, cieszą się, używają jako pożytecznego. I niech tam.

  portret użytkownika Bartłomiej Misiewicz

  Każdy z nas może pilnować, by wybory były uczciwe

  polska_flaga01.jpg

  Rządzą nami ludzie, którym nie zależy na uczciwości i przejrzystości życia publicznego. Jednakże PiS złożył już projekt zmian w prawie przewidujący m.in. przezroczyste urny do głosowania i kamery wideo w lokalach wyborczych – mówi Bartłomiej Misiewicz, kandydat do sejmiku województwa Mazowieckiego oraz bliski współpracownik Antoniego Macierewicza w rozmowie z Magdaleną Michalską z "Gazety Polskiej Codziennie".

  Czy podczas najbliższych wyborów samorządowych może dojść do nieprawidłowości?

  portret użytkownika witold k

  10. XI. 2002

  W największym skrócie - tuż przed kolejnymi (16. XI 2014) wyborami samorządowymi.

  Dziesiątego listopada obyła się II tura, w której na Prezydenta Miasta został wybrany p. Waldemar Niewinny ps. Matusewicz. Dla Maniutkomanii otworzyły się drzwi do żołdów, przywilejów... zaciągania zauszników do budżetowego żerowiska. (Gdyby nie rygorystyczne trzymanie samorządów przez Ustawodawcę, zaprowadziliby nas dalej niż ci, przed którymi nas rzekomo chronią).

  portret użytkownika Sergiusz S

  Deklaracja działań na rzecz rodziny

  Biorąc udział w wyborach samorządowych z Prawa i Sprawiedliwości i mając na uwadze jak atakowana i niszczona jest
  Rodzina postanowiłem złożyć podpis i zadeklarować oficjalnie moje absolutne poparcie dla:

  Deklaracji działań na rzecz rodziny
  - z poszanowaniem Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej.

  Jednocześnie zwracam się z apelem do pozostałych kandydatów kierujących się wartościami chrześcijańskimi, o poparcie tej słusznej inicjatywy.

  portret użytkownika Zenon

  Czas na Zmianę - Zenon Dziadkowiec

  Szanowni państwo!
  Radni składają ślubowanie:
  „Wierni Konstytucji i prawu Rzeczpospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście, obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”. Czy radni są wierni tej przysiędze?

  portret użytkownika witold k

  Szkoda tych zaplątanych

  herbPT.svg.png

  Tzw. kampania wyborcza jest już na ostatniej prostej – do wyborów został tydzień. Pozostał ostatni wysyp: ulotek, plakatów, banerów (forma biegania z obiegówką na kolejne 4 lata żołdu) – za ile lat, za ile kadencji policja nie będzie ścigać zrywających banery, a tych, którzy przekroczyli limity finansowe? Zwłaszcza tych, którzy za władzę się mających i z tego tytułu preferowane szanse na ponowną elekcję mających?

  portret użytkownika grzegorz

  Element z projektu rozwoju miasta

  herbPT.svg.png

  Piotrków Trybunalski w roku 2012 liczył 76404 mieszkańców, przy obecnym stopniu wyludniania: około 2030 - miasto może liczyć około 60 tysięcy mieszkańców.
  Zagrożenie, które staje się coraz bardziej widoczne, determinuje podjęcie natychmiastowych działań w zakresie stworzenia i realizacji programu zachęcania młodych piotrkowian do planowania własnej przyszłości w Piotrkowie Trybunalskim.

  portret użytkownika witold k

  Społeczeństwo Obywatelskie

  mamipulacja.jpg

  Temat poruszam po raz enty, bo i potrzeba taka. Wszyscy – wstępnie rozgarnięci, słusznie uważają, że w Polsce do tej pory nie ma Społeczeństwa Obywatelskiego. Bo i nie ma! Ostatnia zagrywka - Platforma Obywatelska - powołana przez panów: Płażyńskiego, Tuska i Olechowskiego, okazała się kliką partyjną. Uff. Każdy widzi.

  Kandydat na urząd Prezydenta Miasta p. Grzegorz Lorek miał wygłosić wykład zbyt naukowy. No to kandydatów zaprosiła uczelnia. Kandydat to doktorant, a może już doktor – tego nie wiem. Słuchacze - to kadra naukowa i studenci.

  portret użytkownika witold k

  Drużyna? Banda czy...

  herbPT.svg.png

  nie tylko komunikacja miejska, dostępne płoty i znajomych budynki, ale i obserwuje się zjawisko niedopuszczania konkurencyjnych KW do witryn np. sieci Społem. To jest poważny problem, musimy zjawisko zapamiętać, a szefów takich firm wskazać z imienia i nazwiska. Nie w czasie kampanii, a po niej... 30.X.2014

  Drużyna? Banda czy Dziadostwo? – jak mawiał Józef za swoim Dziadkiem Macioskiem - Maciejem Kowalczykiem, moim ustalonym Przodkiem. Po dziś dzień na terenach – własnościach Macieja, mówią na nas - Macioski.

  portret użytkownika grzegorz

  Oby władza była ludzka…

  herbPT.svg.png

  Nadchodzi czas, w którym zadajemy sobie pytanie jakie ma być nasze miasto teraz i w przyszłości? Jaki ma być urząd i samorząd?

  Żyjemy w konkretnej rzeczywistości i jako społeczność miasta powinniśmy mieć poczucie, że możemy i chcemy ją kreować. Chociaż często wydaje nam się to niemożliwe, bo podejmowane decyzje, sposób sprawowania władzy jest ponad nami, w 'URZĘDZIE'. Obyśmy jednak mieli poczucie, że jako społeczność mamy wpływ na jakość sprawowania władzy w mieście, że ci, których do tego upoważniamy w naszym imieniu nie są głusi na opinie i przedstawiane postulaty.

  portret użytkownika witold k

  Krzysztof Chojniak i jego ekipa

  PROM.png

  Krzysztof Chojniak i jego ekipa zasługują na najwyższy wymiar kary. Co to znaczy? To znaczy, że wszyscy wysocy urzędnicy ze wspaniale zorganizowanej „bandy”, jeśli nie wylegitymują się choćby odrobiną samodzielności, powinni być usunięci. O jaką samodzielność chodzi... choćby o konto na portalu trybunalscy.pl.

  Wiele razy w swej pisaninie wskazywałem, że p. Krzysztof Chojniak nie jest człowiekiem piotrkowskiej prawicy, a toksycznego związku z każdym, kogo da się wykolegować. Tu pojawia się odpowiedzialność, która prędzej czy później będzie wskazana.

  0
  Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
  Twoja ocena: Brak
  Subskrybuj zawartość