Skip to main content

Czas na Zmianę w Piotrkowie Trybunalskim 2018 (26)

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Blog „czas na zmianę” (i grupę tematyczną) uruchomiłem w maju 2018 roku. To taki mój i tych którzy zechcą udział w kampanii wyborczej do Samorządu 2018. Dziś - XII 2018 - mamy nowo starą rzeczywistość. PROM, uruchamiając po raz kolejny maszynerię manipulacji, przeskoczył w elektorat prawicy i wrócił na swoje miejsce – miejsce utworzone przez poprzednią kolaborację występującą pod nickiem ZBOWiD późniejszym PRON obecny PROM.

W tym czasie nastąpiło wiele zmam – woda się ustała i fusy wyszły. PROM przygarnął i trzyma w całości właśnie polską toksyczność w ścieżce wykazanej wyżej: ZBOWiD = PRON = PROM; jak nazywam drobni opróżniacze rondelka, trzeba dołożyć z budżetu, odzwierciedlili się kolejny raz w VIII kadencji RM.

Jest rzecz nowa. Prawica ma funkcję wiceprzewodniczącej RM i posła na Sejm. Nie mam wątpliwości, że para prawicowa część RM z prezydentem na czele będzie na miarę ich układów z milicjantem (ten wykazuje się polityczną mądrością) współpracowała: z klubem PiS, z wiceprzewodniczącą jak i posłem. Potrzeba tu pewnej spolegliwości opartej na Polityce – matce mądrości.

Warunkiem takiej współpracy jest autentyczne realne wykorzystanie funkcji wiceprzewodniczącej i posła co bez masowego wsparcia podatników nie wyjdzie… Jakie zatem kroki? Jestem do dyspozycji.

witold k

2 grudnia 2018

4.333335
Ocena: 4.3 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak