Skip to main content

Instytut Myśli Schumana oddział w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika IMS.PT
portret użytkownika witold k

Różaniec w wersji XL

rozaniec.gif

Po raz 40. piotrkowianie dali świadectwo swego chrześcijańskiego pochodzenia. Różaniec miejski męski to kolejna odsłona naszego pochodzenia, siły, nadziei.

Przypomina mi się nie wiem, nie znam autorstwa, słownego bon motu z narady u świetnego (świętego) Piotra na bramce życia.

Przepytuje św. Piotr świeżutką duszyczkę z jej życia. Zdumiony Piotr tuż przed przekierowaniem duszy, każe jej czekać i informuje Ojca Stworzyciela.

portret użytkownika witold k

Giertych ministrem sprawiedliwości?

polska_flaga01.jpg

Z taką prowokacją wystąpił Ten, którego Sąd Goja się nie ima.

No. Powiem; dobry ruch. Jędrzej byłby zadowolony. Maciej owszem.

Całe lata zwracam uwagę, że PC i PiS-owska głupota, naiwność, że poniewieranie każdego podejrzanego o to że Eurokołchoz, dokładniej Judeopolonia, może być niezadowolona, że ten czy tamten, zwłaszcza z Endecji, może mieć polityczny wpływ na III RP.

Tu mowa o elitach. Zdrada była głębsza - jednym ruchem epitetem Ekstrema, Oszołomy, Ciemnogród, Mohery usunięto - zepchnięto polski powszechny (katolicki) żywioł.

portret użytkownika witold k

Aborcja A.D.2022

dziecko-1-845x635.jpg

Aborcja jako zabieg polityczny, ideologiczny mający na celu produkcję masy ludzkiej wspomagającej cel nadrzędny - depopulację. Polityczna eugenika.

Wskazując na komunistyczną Argentynę i na katolicką Irlandię (drogę do celu ustanowenia "prawa" do zabijania własnego potomstwa) widzimy bezpardonowość - szaleństwa Masonerii.

portret użytkownika IMS.PT

IV Pielgrzymka Przedsiębiorców

portret użytkownika witold k

Kamienie milowe

polska_flaga01.jpg

Na wstępie uzmysłowię nam, że ”kamienie milowe” to dodatkowy bon mot z cyklu „holocaust”, „antysemityzm”, „demokracja”, "LBGT" „praworządność”- to wygodne bicze, baty, bejsbole do okładania byłych niesubordynowanych demoludów. W szczególności Rzeczpospolitej; największej, najstarszej, która może odwrócić sytuację.

portret użytkownika IMS.PT

VI Europejski Festiwal Schumana 2022-06-05

movie: 
See video
portret użytkownika IMS.PT

VI Europejski Festiwal Schumana 2022-06-04

movie: 
See video
portret użytkownika witold k

Norwegia… milczkiem rondelek oprząta?

norwegia.gif

Zawsze. Zawsze chciałem wskazać na właśnie cichaczem rondelek oprzątających i nie jak dotąd o piotrkowskiej maniutkomanii a o polityce europejskiej. O nowym przypodobywaniu się nowemu trendowi, przy którym można się ułożyć.

Wspomnę umizgi u Papieża i z tego wynikające państwowości. Przejadę do zaplecza Rewolucji Październikowej i z tego wynikające państwowości np. Papierowa Republika Białorusi.

portret użytkownika IMS.PT

VI Europejski Festiwal Schumana 2022-06-04

movie: 
See video
portret użytkownika IMS.PT

VI Europejski Festiwal Schumana

movie: 
See video
portret użytkownika IMS.PT

Europejski Festiwal Schumana 2022

21.05.2022
05.06.2022

Europejski Festiwal Schumana 2022

portret użytkownika witold k

Co teraz

W Moskwie zakończyło się panowanie Mungoła, władze na nowo po wiekach przejął Mongoł.
Bądź też; Rosjanie się obudzili i kierownictwo w Moskwie funkcjonuje z nadania Polaka z Ukraińcem.

Pierwszy przypadek pomijam choć – Mongolia to dziś więcej Zachód niż były chan Mongołów… Genów jednak nie wyrzucisz co widać w Rosji do dziś.

portret użytkownika witold k

Tragedia Smoleńska: 12 lat później

polska-flaga-stare.jpg

Kolejna moja refleksja na to co się wydarzyło 10 kwietnia 2010, co po latach ówczesny biskup łódzki nazwie - „Tragedią smoleńską”

Zwracam uwagę, że 12. rocznica wypada w Niedzielę Palmową - wjazd na osiołku do Jerozolimy Jezusa Chrystusa. Taki ostateczny akt wyjaśniający Izraelowi, że nie mogą mieć wątpliwości, że nie mogą dłużej udawać, że nie wiedzą kto to jest - Jezus Chrystus i po co do Nas przybył. Kościół, w tym dniu, przypomina polityczny kapturowy sąd i zdradę Jezusa Chrystusa przez Izrael.

portret użytkownika IMS.PT

Wielkanoc bez Granic i Wspólnoty Serca

Instytut Myśli Schumana realizuje w tym roku już po raz szósty projekt Wielkanoc bez Granic.

portret użytkownika witold k

Orban Putin dwa bratanki

IMS_0.jfif

Dla jasności. Pan Obrban to europejski Azjata uciekł przed Czyngis-chanem. Putin; Europejczyk który nie uciekł…

Obaj panowie tak zresztą jak i ofiary - zachodnie ofiary masonerii pływają w mętnej wodzie.

Sięgamy dna. Dominuje manipulacja pod dyktando Żyda, że wspomnę bon moty; "faszyzm", "nazizm", "antysemityzm", "holokaust" i codzienna papka "partner", "demokracja"… "europejskie zasady".

Wszystko to to pułapka ofsajdowa. Stan zastany i wygodny dla koterii.

Tu uwaga. Nie jest tak, że nie ma alternatywy. Jest!

portret użytkownika witold k

Ukraina? To na pewno początek; odrodzenie się Europy - Zachodu?

Międzymorze.jpg

Myślę, że wraz z angielskim nowoczesnym uzbrojeniem, które stawia okupanta w sytuacji bez wyjścia, powinny pokazać się formy uzbrojenia co do sytuacji w Ukrainie po odrzuceniu Rosji z jej Ukrainy - terenów.

Rosja może wysyłać swoje mięso armatnie; może też dokonać próby zagłady. Dziwię się, co już pisałem kilka razy. Kiedy i kto usunie szaleńca. Mają problem koledzy... owszem. Wsadzić nie można, bo będzie gadał. Rosjanie nie likwidują, bo wpadli w pułapkę permanentnej wojny ojczyźnianej...

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jan Michał Małek nie żyje. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie! Cześć Jego pamięci!

Zdjęcie_wiki.png

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że kilka dni temu zmarł inżynier Jan Michał Małek. Człowiek, który oddał Polsce ogromną część swojego serca, umysłu i środków finansowych po to, by czynić ją lepszą. Człowiek o wybitnej inteligencji, dobrym sercu i ciągle niespożytej energii odszedł od nas w wieku 93 lat.

portret użytkownika witold k

Włodek Zełeński

22.03.2022

Pokazał się nam - Zachodniemu (chrześcijańskiemu) światu - Lider. Ten młody (od 5 lat ukraiński) Żyd jak taki świecki papież potrafi mówić do głów Państw, Parlamentów dotykając ich najważniejszych spraw, postaw, nadziei, klęsk.

Mistrzostwo świata w polityce matce mądrości. Ktoś dobrą ręką prowadzi chłopca. Nie wiem, czy sponsor kampanii wyborczej jest zadowolony. Jeśli nawet nie - jest to i tak; obecna pozycja parobka dobrze mu służy bo rysuje niesamowity awans Ukrainy.

portret użytkownika witold k

Jaki jest powód…

masoneria.jpg

Jaki jest powód aż takiego ostentacyjnego odcięcia się świata od militarnej aneksji Ukrainy?

Powiem Wam. Zresztą pokazuję to w swej pisaninie. Zachód poprzez swe chrześcijańskie pochodzenie zmanipulowane masonerią - lewactwem formalnie odchodzi od zabijania jako formy ekspansji. Ale. Zabijanie ubrał w ideologię i pod nieformalnym płaszczykiem depopulacji zabija. Aborcja, eutanazja diabelskie subkultury dla klas niższych… Testament Hitlera i Stalina; jak o Europę idzie. Można się dziwić, że w lukę Islam wchodzi?

portret użytkownika IMS.PT

Czysta Energia

Celem niniejszej publikacji jest próba zatrzymania człowieka nad istotą Energii, nad jej pochodzeniem: filozoficznym, teologicznym, naturalnym. Energii jako źródła i celu życia homo sapiens wyrażonego w słowach Stwórcy "czyńcie sobie Ziemię poddaną”. Zatrzymując się nad naturalnym i Boskim pochodzeniem Energii chcemy wskazać chrześcijańskie ego człowieka jako fundament dobrych myśli, czynów i realizacji. Rozumiemy tutaj, że wszystkie osiągnięcia: myśli, pracy, projektu wychodzącego z naszej chrześcijańskiej Energii - to jak dobry owoc… z woli Ducha Świętego.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Subskrybuj zawartość