Skip to main content

Czy własne ambicyjki i obawy przed zemstą Systemu, strata pracy czy pieniędzy

polska-flaga-stare.jpg

a może nie umiejętność porozumiewania się, a pewnie wszystkie te sprawy razem, stają na drodze do współpracy środowiska prawicowo-patriotycznego. Ubolewanie nasze nad tym problemem, ciągnie się zapewne już od długiego czasu, ale za to daje ogromną frajdę lewakom wszelkiej maści i niestety władzę realną, oraz rzesze ogłupionych lemingów. Jeśli z różnych powodów [po części powyżej opisanych] i nie zawsze zależnych od nas samych, nie udaje się nam wiele akcji, jest to ZNAK dla nas wszystkich, że czas zacząć rozmawiać, uzgadniać, spotykać się, tworzyć wspólnie a nie uprawiać każdy swoje własne poletko co przynosi niestety mierne efekty. W kupie siła Panowie i Panie.

Stanisław

25 czerwca 2014

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak

tylko ciągle pytam, jak

tylko ciągle pytam, jak przekonać ludzi żeby we wspólnym - słusznym celu poszło wielu ( jak mawia nasz wspólny znajomy)? Już przykładem na piotrkowskim gruncie była ostatnie, niedzielne zgromadzenie.
Beata

tylko ciągle pokazuję jak

portret użytkownika witold k
cytuję KGP

tylko ciągle pytam, jak przekonać ludzi żeby we wspólnym - słusznym celu poszło wielu ( jak mawia nasz wspólny znajomy)? Już przykładem na piotrkowskim gruncie była ostatnie, niedzielne zgromadzenie.
Beata

Widząc co się dzieje... znając polskiego pańskiego ducha, nielogicznej rywalizacji i całego tego polskiego piekiełka:

 • Po 1989 dałem się wpisać na listy, które promowały wejście do np. Samorządu. Po 4 latach pozytywnego szaleństwa, po kolejnych 4 przestania w narożniku - zdominowania samorządu przez kasiarzy z PZPR i jej parobków z drugiej rzekomej strony barykady u nas to jest Maniutkomania późniejszy PROM odszedłem.
 • Wróciłem do Pasternika i założyłem prywatną stronę internetową. Także publiczną dla lokalnej prawicy: piotrkowianie.pl. Potem trybunalscy.pl i portal dla RM. Został tylko trybunalscy.pl

  Musimy zrozumieć, że pojedyncze bojówki, konspiratorzy i inne intelektualisty... będą ograni - zawsze. Musimy się wygadać, wy sprzeczać tylko że - publicznie nie tak jak robimy to od wieków i nie możemy (przez to) wrócić do złotego wieku.

  Trybunalscy.pl naprawdę powinien już dawno być zwolniony z obstrukcji a wszyscy bez wyjątku powinni go promować i na nim dawać świadectwo. Nie od razu będzie sukces. Jeśli nawet staniemy ponad podziałami to jeszcze mamy większość pożeraczy masowych mediów.

  KGP ma jedną z pierwszych (u nas) - grup tematycznych.

 • Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.