Skip to main content

VI kadencja RM

Niepełnosprawni na happeningu antyreferendalnym w Piotrkowie

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Sprawę bada prokuratura. Zostawiam ten skandal. To już było... Prokuratura zapewne stwierdzi, że nic się nie stało... Podobnie do wujka, który zapomniał prawidłowo wypełnić oświadczenie(...) działała w dobrej wierze.

XX lat od trzeciej piotrkowskiej Krzywdy

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Mowa o piotrkowskiej po trzykroć Krzywdzie.

portret użytkownika witold k

Trakt Wielu Ruin

herbPT.svg.png

Rada Miasta VI kadencji, po wieloletnich - wielokadencyjnych przygotowaniach – przeprowadzonych w medialnej ciszy, uruchomiła Trakt Wielu Ruin. Nie było konferencji, rautów, nie wykorzystano projektu w kampanii wyborczej. Na ostatniej Sesji RM radni uchwalili opuszczenie budynku przy ul. Aleja 3 Maja 7.

portret użytkownika witold k

Klub Gazety Polskiej w Strefie FE

Klub.Strefa.JPG

Należy odnotować, że najprężniejsze środowisko - polityczne zaplecze PiS - doczekało się zauważenia w największym lokalnym ośrodku masowego przekazu - Strefie Fe.

Piotrkowski Klub Gazety Polskiej należy do spadkobierców najprzedniejszych działań Piotrkowian z czasów Junty Wojskowej i potem. Jest postrachem dla lokalnych koterii. Wymaga wsparcia i poparcia. Ewentualna długoterminowa współpraca zasadniczo innych środowisk Strefa&Klub to oczekiwany kierunek..

witold k

20 lipca 2011

Koalicja...

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

a może skok na dziurę budżetową. Mam pytanie. Czy klepnięty, na V Sesji RM w dniu 31 stycznia, budżet na 2011 uwzględnia kolejny stołek dla:

 • trzeciego wiceprezydenta,
 • doradców prezydenta w ilości jak mówią... dwóch,
 • maksymalnie możliwych miejsc w Radach Nadzorczych miejskich spółek.
 • ...

  W dniu dzisiejszym (31 stycznia 2011) do skonsumowania nowych stołków nie doszło bo dwójkę młodych radnych... do pionu postawiono.

 • Rozmowa z... Piotrem Masiarkiem

  herbPT.svg.png

  To co Piotrze, czy czujesz się przegrany?

  Nie mogę mieć pretensji do wyborców, oni tak zdecydowali i tak wybrali, że Prezydentem Piotrkowa Trybunalskiego został pan Krzysztof Chojniak. Widocznie jego program wyborczy był dla głosujących (47%) Piotrkowian bardziej przekonywujący niż mój. Teraz nadszedł czas realizacji tego, co się obiecało społeczeństwu. To będzie prawdziwy test na skuteczność działania i w pewnym sensie uczciwość pana Chojniaka.

  Popis

  portret użytkownika witold k
  herbPT.svg.png

  Każdy, kto choć trochę zorientowany jest w naszych narodowych realiach wie, że polska postkomunistyczna sprawa, rozgrywa się pomiędzy tymi dwoma politycznymi hegemonami.
  Nie miejsce do przypominania drogi do obecnej sytuacji. Kto kogo, na kim i jak? Najogólniej.

 • Droga PO wiedzie od KKK, KOR, ROAD, UD, UW.
 • Droga PiS wiedzie od ROPCiO, KPN, PC, ZChN, RdR, PPN, SN... wiele innych.
 • Oświadczenie PiS

  herbPT.svg.png

  Oświadczenie

  Prawo i Sprawiedliwość w Piotrkowie Trybunalskim deklaruje wsparcie dla Prezydenta Miasta i popierającego go ugrupowania we wszystkich działaniach, które będą korzystne dla zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Piotrkowa Trybunalskiego. Uznajemy tym samym decyzję Mieszkańców, która złożyła odpowiedzialność za rządy Miastem w ręce Pana Krzysztofa Chojniaka.

  A Maniutek miesza... jak zawsze

  portret użytkownika witold k
  Zdjęcie ze strony RM blaszczynski4.jpg

  A Maniutek miesza... jak zawsze

  Nie można przejść nad tym do porządku dziennego. Po tym jak Marian Błaszczyński przerobił wpierw Radę Miejską potem Spółkę Miasta na kilkadziesiąt, co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych, są tacy, którzy stają przed nim na dywaniku... Maniutek dalej rządzi... na naszych oczach rzekomi antykomuniści stają się pożytecznymi idiotami. To chichot historii.

  Piotrkowska Gadzinówka

  portret użytkownika witold k

  Gadzinówka – powszechne w czasach I kadencji prezydentury Krzysztofa Chojniaka, określenie piotrkowskojęzycznej prasy i telewizji, wydawanej z upoważnienia władz Maniutkomanijnych w Generalnym Gubernatorstwie "Prawicy Razem znaczy osobno" i uważanej za kolaboracyjną. Najbardziej znane tytuły to "Famka" i "Informacje Piotrkowskie".

  za:wikiwitek

  Subskrybuj zawartość