Skip to main content

Samorząd 2010

A Maniutek miesza... jak zawsze

portret użytkownika witold k
Zdjęcie ze strony RM blaszczynski4.jpg

A Maniutek miesza... jak zawsze

Nie można przejść nad tym do porządku dziennego. Po tym jak Marian Błaszczyński przerobił wpierw Radę Miejską potem Spółkę Miasta na kilkadziesiąt, co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych, są tacy, którzy stają przed nim na dywaniku... Maniutek dalej rządzi... na naszych oczach rzekomi antykomuniści stają się pożytecznymi idiotami. To chichot historii.

Piotrkowska Gadzinówka

portret użytkownika witold k

Gadzinówka – powszechne w czasach I kadencji prezydentury Krzysztofa Chojniaka, określenie piotrkowskojęzycznej prasy i telewizji, wydawanej z upoważnienia władz Maniutkomanijnych w Generalnym Gubernatorstwie "Prawicy Razem znaczy osobno" i uważanej za kolaboracyjną. Najbardziej znane tytuły to "Famka" i "Informacje Piotrkowskie".

za:wikiwitek

Oświadczenie

herbPT.svg.png

Szanowni Państwo wynik wyborów do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego jednoznacznie wskazuje, że piotrkowianie życzą sobie szerokiej, opartej na partnerskich zasadach koalicji skupiającej siły szeroko rozumianej prawicy i centroprawicy.

Koalicja taka, skupiająca radnych: Stowarzyszenia Prezydenckiego, PO i PiS, daje gwarancję stabilnego zarządzania Miastem w obecnej kadencji.

Po wyborach

polska_flaga01.jpg

Wybory Samorządowe 2010 już za nami. Z tego miejsca składam serdeczne podziękowania wszystkim Mieszkańcom Miasta i Gminy Opoczno, którzy wzięli w nich udział. W sposób szczególny słowa wdzięczności kieruję do osób, które w obydwóch turach poparły moją kandydaturę na urząd burmistrza. Dziękuję również za oddanie głosów na kandydatów na Radnych do Rady Gminy, Rady Powiatu i Sejmiku Województwa Łódzkiego z listy Prawa i Sprawiedliwości. Dziękuję wreszcie za wszelką pomoc i wsparcie tak licznie okazywane podczas kampanii wyborczej.

portret użytkownika witold k

Czyżby...

herbPT.svg.png

Czyżby, po 20 latach piotrkowskiej samorządności Rada Miasta postanowiła być Radą Miasta. Bo do tej pory to raczej... więcej niebawem... w każden bądź razie Gratulacje...

5 grudnia 2010.

Jedyny ratunek: kadencyjność!

portret użytkownika Admin
przystawa_j1_01.jpg

2010 rok przyniósł nam nieoczekiwane ożywienie polityczne, wielkie emocje i niezwykle wysoką temperaturę politycznych sporów. Po wyborach prezydenckich politycy zapowiedzieli, że głównym polem walki będą teraz wybory samorządowe, jako batalia wstępna przed wyborami parlamentarnymi przyszłego roku. Liderzy partyjni i ich drużyny rozjechały się po kraju, agitując, przekonując, namawiając, a wybitni reprezentanci klasy politycznej zadeklarowali nawet kandydowanie na najbardziej odpowiedzialne stanowiska samorządowe.

Społeczeństwo wybrało

Gratuluję Zwycięzcom i życzę owocnej pracy dla dobra naszego Miasta.

Dziękuję moim Wyborcom

Cisza...

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Mówią, że wyborcza. Stan korzystny dla tych, którzy ostatniej nocy nazrywali konkurentów i na wieszali siebie. Ale nie o tym. O tym wokół czego było cicho w całej kampanii.

Żaden komitet, żaden kandydat nie wspomniał, że koniecznie:

 • trzeba nowelizować prawo wyborcze,
 • trzeba powrócić do Komisji Statutowych, które w permanentny sposób wskazywały by Ustawodawcy konieczne zmiany ustrojowe, zwiększające kompetencje Rady,
 • Głos z Ameryki...

  A. Macierewicz

  Poseł Antoni Macierewicz: Słowo o polityce, pobycie w USA i popraciu dla p. Piotra Masiarka

  Radio Maryja

  Subskrybuj zawartość