Skip to main content

Po wyborach

polska_flaga01.jpg

Wybory Samorządowe 2010 już za nami. Z tego miejsca składam serdeczne podziękowania wszystkim Mieszkańcom Miasta i Gminy Opoczno, którzy wzięli w nich udział. W sposób szczególny słowa wdzięczności kieruję do osób, które w obydwóch turach poparły moją kandydaturę na urząd burmistrza. Dziękuję również za oddanie głosów na kandydatów na Radnych do Rady Gminy, Rady Powiatu i Sejmiku Województwa Łódzkiego z listy Prawa i Sprawiedliwości. Dziękuję wreszcie za wszelką pomoc i wsparcie tak licznie okazywane podczas kampanii wyborczej.

Wasza obecność przy urnach nie była tylko wypełnieniem obywatelskiego obowiązku, ale przede wszystkim wyrazem Waszego zainteresowania i zaangażowania w sprawy naszej Małej Ojczyzny. To najlepszy dowód, jak bardzo potrzebne są zmiany idące w kierunku zapewnienia wielopłaszczyznowego rozwoju naszego miasta i całej gminy.

Czterdziestoprocentowe poparcie mojej kandydatury, posługując się terminologią piłkarską, to jednocześnie przysłowiowa kartka dla obecnej władzy – jeśli nie czerwona to już na pewno żółta. Prawie połowa głosujących nie zgadza się z obecną sytuacją i nie daje przyzwolenia na pogłębiającą się stagnację gospodarczą, wzrost bezrobocia i całkowity brak perspektyw dla młodych, wykształconych opocznian.

Wysokie poparcie uzyskane w wyborach zobowiązuje mnie jako parlamentarzystę do wytężonej pracy na rzecz naszej gminy i dla dobra jej mieszkańców. Pamiętajmy, że razem ciągle możemy zrobić jeszcze więcej i jeszcze lepiej.

Robert Telus
Poseł na Sejm RP

07.12.2010 r.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak