Skip to main content

Patryk Krzemieniecki Vega

portret użytkownika witold k

To oryginalny przykład post PRL-u. Wygląda na to, że nie scyzorykiem był ochrzczony, a kropidłem. To by znaczyło, że gwiazda właśnie zgasła. Na ten przykład Michnik wraz z ucieczką (Szechterów, Michników i całej tej późniejszej ekipy z PRL) po ukraińskiej prowokacji na wymordowanie polskich Goi, do centralnej Polski przybyli. Wolińska do Anglii, Stefek do Szwecji.

Po przyjeździe Heleny wraz ze swoimi narodzinami Adaś do sukcesu był szykowany. Jak wiemy, opłacało się mojego Żyda po Europie wozić i na żołdzie trzymać. Gazeta Wyborcza swoje zrobiła…

Do meritum. Młodzian Misiewicz jeszcze mnie nie posłuchał. Sugerowałem mu przeproszenie starszych od siebie, których umniejszał gówniarz, ma jeszcze czas.
Lekko starszy Patryk nie ma wyboru. Lepiej żeby za patologiczne widzenie świata przeprosił może uda się nie wyświetlić dotychczasowych prowadzących, którzy porzucają bez sentymentów... w szczególności Goi. Może da się podtrzymać – nie zgasić szczególnego obszaru przechodzenia z PRL do IV RP.

To oddzielny temat. Patryk Krzemieniecki to dobry przykład na ten temat. Mógłby zrobić kolejny film. Służę pomocą – przypadkami. O tym, co już cytowałem. „-Jak Boga Kocham, ja nic w życiu nie ukradłem. - A skąd woziłeś tyle blachy? - Na placu leżało… „

Ktoś Patrykowi pozwalał... wynosił Go.

witold k

17 lipca 2019

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak