Skip to main content

Oświadczenie

portret użytkownika PIS
herbPT.svg.png

Szanowni Państwo wynik wyborów do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego jednoznacznie wskazuje, że piotrkowianie życzą sobie szerokiej, opartej na partnerskich zasadach koalicji skupiającej siły szeroko rozumianej prawicy i centroprawicy.

Koalicja taka, skupiająca radnych: Stowarzyszenia Prezydenckiego, PO i PiS, daje gwarancję stabilnego zarządzania Miastem w obecnej kadencji.

Koalicja ta powinna być oparta na transparentnych zasadach, współodpowiedzialności i współdecyzyjności zarówno na poziomie Rady Miasta jak również na poziomie wykonawczym, tj. zarządu Miastem.

Prawo i Sprawiedliwość dla dobra mieszkańców Piotrkowa wyraża gotowość na zasadach PARTNERSKICH współtworzenia takiej koalicji.

Zarząd Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości
w Piotrkowie Trybunalskim

12 grudnia 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Zawsze, zawsze!!

portret użytkownika witold k

należy pamiętać, że wynik wyborów pokazuje nam iż większość: podatników, wyborców, została w domu. To jest najważniejsze.

Owszem wyborcy PiS, PO, prezydenckiej koterii, mają prawicowe poglądy, jednak, co to znaczy prawicowe w wydaniu konkretnych osób czy środowisk to już inna bajka. Kto tę bajkę opowie?... mamy kabareciarzy.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.