Skip to main content

Piotrkowska Msza za ofiary Smoleńska

portret użytkownika Rodzina Trybunalska

W piątek 10 stycznia w kościele OO. Bernardynów o godz. 19.00 raz kolejny spotkamy się na modlitwie w intencji ofiar Smoleńska. W tej trudnej polskiej rzeczywistości, gdzie rządzący nie tylko nie chcą wyjaśniać i badać przyczyn katastrofy, ale odmawiają takiego prawa rodzinom ofiar, nie można nie modlić się w tej intencji.

Dlatego ta modlitwa zyskuje coraz większe grono piotrkowian.
Zawsze warto uzmysławiać sobie ten fakt, że pamięć o ofiarach Katynia był powodem wyruszenia z Polski tej państwowej delegacji. To oni pamiętali, a czy my nie powinniśmy pamiętać o nich w tej modlitwie, czy te polityczne niechęci, które się sączą z oszalałych rynsztokowych mediów mogą nas zniechęcić do trwania na modlitwie.

Każdy przed Bogiem będzie rozliczany za swoją niezaangażowaną postawę i za obojętność w obliczu krzywdy, która dzieje się bez reakcji większości społeczeństwa.

Więc tutaj przyjmijmy chociaż zaproszenie do najdoskonalszej formy modlitwy poprzez Ofiarę Jezusową, którą najlepiej możemy okazać wdzięczność za ich niestrudzony wysiłek i poświęcenie dla Polski o którym zawsze warto pamiętać.

9 stycznia 2014

* * *

"Nasza obecność potrzebna jest po to, by stawiać kres tej fali obłudy i zła, która gromadzi się i narasta wokół dramatu sprzed prawie czterech lat" - mówił ksiądz Waldemar Chrostowski na mszy w intencji ofiar smoleńskich w warszawskiej archikatedrze św. Jana. 10.01.2014
"Krew na fotelach tupolewa". .

4
Ocena: 4 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Modlitwa jak najbardziej

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Trzeba jeszcze pomyśleć, kto (jakie ugrupowania polityczne) najlepiej reprezentują interes Polski?!
Polecam wywiad z Rafałem Ziemkiewiczem:
http://www.youtube.com/watch?v=y2ysoGS63N8

Od­daj Oj­czyź­nie cztery go­dziny w tygodniu

portret użytkownika ryszard l

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.