Skip to main content

Zenon Dziadkowiec

Niszczenie i grabież państwowego, łamanie prawa i to ma być umorzone?

portret użytkownika Zenon
15.05.2015 13:00
15.05.2015 15:00

Czy łamanie praw pracowniczych, niszczenie i grabież majątku Skarbu Państwa - zgodnie z wielkim wysiłkiem i dążeniem prokuratora - ma być umorzone? Świadkowie niedopuszczeni, fakty przestępstw tutaj się nie liczą, nieważne jest dążenie do prawdy przecież tutaj ważny jest interes tych co są nietykalni. Niech żyje konstytucyjna równość wobec prawa.

W piątek 15 maja 2015 r. o godz.13.00 w sali nr 1 Sądu Rejonowego ( IIKp90/15), jest planowane trzecie posiedzenie Sądu w sprawie zażalenia na odmowę przyjęcia zażalenia w sprawie umorzenia Prokuratorskiego temacie:

portret użytkownika Zenon

Czas na Zmianę - Zenon Dziadkowiec

Szanowni państwo!
Radni składają ślubowanie:
„Wierni Konstytucji i prawu Rzeczpospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście, obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców”. Czy radni są wierni tej przysiędze?

portret użytkownika Zenon

Korupcja

Korupcja - grupa tematyczna

"Korupcja", to także nazwa Grupy Tematycznej na naszym portalu, w której będziemy składać - dokumentować oryginalne przykłady: matactw, mijania się z prawdą, poświadczania nieprawdy w dokumentach.

Grupę uruchamiam na wieloletnie - jak się okazało skutecznie; inspirowane - prośby. Przynależność do grupy będzie moderowana. Prócz artykułów natury ogólnej będziemy zamieszczać pełną dokumentację prawnych formalnych matactw.

Zenon

15 października 2014

Kogo wybieramy!

portret użytkownika Zenon
polska_flaga01.jpg

Zbliżają się wybory, teraz wybieramy Prezydenta. Było aż przeszło dwudziestu kandydatów. Zarejestrowano dziesięciu kandydatów. Po wyborach jeden z nich zostanie naszym najważniejszym przedstawicielem. Żeby wybrać trzeba wiedzieć, lub znać tego gościa, którego wybierzemy. Ponieważ nie znam osobiście tych kandydatów zadałem im pytania, które ułatwiły by mnie wybór. Zadałem chyba zbyt trudne pytania, bo nie mam odpowiedzi.

Pan Bronisław Komorowski

portret użytkownika Zenon
Komorowski.jpg

Pan Bronisław Komorowski
p.o. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Sejmu
kandydat na Prezydenta Polski.

List otwarty do kandydatów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polski.

portret użytkownika Zenon
polska_flaga01.jpg

Panie kandydacie na Prezydenta, my nie chcemy drugiej Irlandii, Ameryki czy Kanady, my chcemy normalnej, praworządnej Polski, gdzie Polak dla Polaka będzie bratem, gdzie będą obowiązywać ustalone zasady współżycia, będą obowiązywać prawa zgodne z ustawą zasadniczą...

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej w artykule 126 mówi, że „Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej”, „czuwającym nad przestrzeganiem Konstytucji”....

List Otwarty do Pana Bronisława Komorowskiego

portret użytkownika Zenon
temida.jpg

Pan Bronisław Komorowski
p.o. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Sejmu
kandydat na Prezydenta Polski.

Subskrybuj zawartość