Skip to main content

Niszczenie i grabież państwowego, łamanie prawa i to ma być umorzone?

portret użytkownika Zenon
15.05.2015 13:00
15.05.2015 15:00

Czy łamanie praw pracowniczych, niszczenie i grabież majątku Skarbu Państwa - zgodnie z wielkim wysiłkiem i dążeniem prokuratora - ma być umorzone? Świadkowie niedopuszczeni, fakty przestępstw tutaj się nie liczą, nieważne jest dążenie do prawdy przecież tutaj ważny jest interes tych co są nietykalni. Niech żyje konstytucyjna równość wobec prawa.

W piątek 15 maja 2015 r. o godz.13.00 w sali nr 1 Sądu Rejonowego ( IIKp90/15), jest planowane trzecie posiedzenie Sądu w sprawie zażalenia na odmowę przyjęcia zażalenia w sprawie umorzenia Prokuratorskiego temacie:
1. Łamania Praw pracowniczych.
2. Niszczenia, grabieży majątku Skarbu Państwa.

Prokurator prowadzący nie sprawdził zarzutów, nie przesłuchał nawet zgłoszonych świadków, dopuścił fałszywe dowody, a nawet przerabiane dokumenty w aktach postępowania 1Ds286/14. Postępowanie prowadził ponad 10 miesięcy, przypisał sobie nawet uprawnienia Sądu!... itd

Proszę się nie zdziwić sposobem pracy tych organów ponieważ kabaretowe stwierdzenie uświadamiające człowiekowi iż "tutaj niema żadnej sprawiedliwości tu jest wysoki sąd" rzeczywiście można oglądać na żywo z tą różnicą, że w tym miejscu nie jest to tak zabawne.

Wszystkich zainteresowanych jak toczą się te sprawy zapraszam - to warto zobaczyć.

Zenon Dziadkowiec

9 maja 2015

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Nieugiętego Zenka warto wspierać

portret użytkownika ryszard l

Wszyscy, którzy mogą przybyć to dobrze by było, aby się zmobilizowali - naprawdę warto popierać te mozolne wysiłki Zenka

powiązane