Skip to main content

List otwarty do kandydatów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polski.

portret użytkownika Zenon
polska_flaga01.jpg

Panie kandydacie na Prezydenta, my nie chcemy drugiej Irlandii, Ameryki czy Kanady, my chcemy normalnej, praworządnej Polski, gdzie Polak dla Polaka będzie bratem, gdzie będą obowiązywać ustalone zasady współżycia, będą obowiązywać prawa zgodne z ustawą zasadniczą...

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej w artykule 126 mówi, że „Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej”, „czuwającym nad przestrzeganiem Konstytucji”....

Konstytucja określa wyraźnie kto odpowiada za porządek prawny w naszym państwie.

Ponieważ w naszym kraju wg rządzących jest coraz lepiej, jest tak dobrze, że nawet żaden kryzys nas nie tyka i wszystko jest takie, że nie może już być lepsze, a w rzeczywistości: bieda, korupcja, kłamstwa i cyniczna obłuda. Zadaję pytania do wszystkich kandydatów na Prezydenta co zrobią aby było normalnie.

1. Żeby Polacy mogli żyć i pracować w Polsce a nie za granicą.
2. Żeby Polacy mogli liczyć na sprawiedliwość w Polsce.
3. Żeby wypracowany przez Polaków majątek nie był rozkradany i niszczony.

Aktualnie rządzący powiedzą, że to bezpodstawne, nieprawdziwe slogany, więc przejdę do konkretnych pytań:

1. Co Pan jako Prezydent zrobi z wyrokami Sądów, które są sprzeczne z Konstytucją, prawem a nawet logiką ? Co z nieprawidłowościami w Prokuraturach?
2. Co Pan jako Prezydent zrobi z faktem, że człowiek wybrany jako poseł – minister, m.in. do tworzenia prawa a tym samym odpowiedzialny za to prawo, które tworzy (nawet na cmentarzu) określa Polskę jako „ dziki kraj ”?
3. Co Pan jako Prezydent zrobi z tzw. kreatywną księgowością nawet w budżecie państwa?
4. Czy obciążenia podatkowe dla Polaków w Polsce nie są hamulcem rozwoju i czy są takie same dla wszystkich? (nawet obcokrajowców).
5. Czy można liczyć na Pana jako Prezydenta, że wskaże Pan Polakom możliwości legalnego zarobku olbrzymich pieniędzy. (177 tysięcy lat średniej płacy - bogaci Polacy to bogata Polska).

To tylko pięć pytań, na które jako Kandydat na Prezydenta potrafi Pan chyba odpowiedzieć.
Nadmieniam, że brak odpowiedzi jest dla nas jednoznaczne z poparciem przez Pana aktualnego stanu pomroczności jasnej w wymiarze sprawiedliwości i ogólnie naszej obecnej rzeczywistości.
P.S. Te wszystkie pytania są poparte faktami!...

Zenon Dziadkowiec
Sekretarz Klubu Narodowego w Piotrkowie Trybunalskim

Do: wiadomości:
1. Media.
2. Organizacje społeczne.

12 maja 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak