Skip to main content

56. Publiczny Różaniec Męski

portret użytkownika witold k
rozaniec.gif

No. Zebrałem się wreszcie. Uczestniczyłem, kolejny raz, w męskim różańcu, tym oryginalnym światowym pomyśle projekcie współczesnej reewangelizacji homo sapiens. Ideologiczne czołgi, nowego bezbożnego porządku przejechały już Zachód jadą po Europie wjechały do Rzeczy Pospolitej. Wjechały dzięki pożytecznym, gdzie indziej nazywam wyrodnym dzieciom III RP oraz zjawisku braku odwagi, czasu, małej wiary, asekuracji. Wspomnę, na początek kolejnej po różańcowej refleksji program mieszania w Europie światem muzułmańskim jako pomocnikiem w niszczeniu chrześcijaństwa i jego kościoła powszechnego.

Do meritum

Dobrze jest przytulić się do środowiska. Dostrzec świadectwo w trudnych trzeba to powiedzieć warunkach jak idzie o permanentną indoktrynację.

Katolickie myślenie, reagowanie jest dominujące w naszej państwowej, narodowej, środowiskowej atmosferze i to pomimo oficjalnego przekazu umniejszającego, pomijającego świat wartości chrześcijańskich. To ten fakt spychania przez Zachód - masonerię chrześcijaństwa spowodował antychrześcijańskie skojarzenia islamu. Oni islam są spóźnieni o ca 7 wieków (pierwsza władza nad Europą chrześcijaństwem) w rozwoju myśli i polityki - nauki Jezusa Chrystusa stąd zło które na nich spada kojarzą z nami. Mowa o kolonizowaniu (byłym) ich zasobów naturalnych. Marzenie o kolejnym zdobyciu władzy w Europie nakazuje nam obowiązek świadczenia masoni powiedzą demokracji mu powiemy chrześcijaństwa - wolności.

To Zachód; Kościół Powszechny w kajdanach wolnomyślicieli. Wschód; niejaki Putin wychowanek Czyngis Chana. Zachód formami depopulacji. Wschód także kościół Wschodni; jak za Chana, czy innego (...) ludobójstwem prowadzi rywalizacje w kierunku dominacji, która zawsze okresowo kończy się współpracą.

Mam pozostaje robić swoje - podejmować jak oni współpracę w innym jednak celu i kierunku. Różaniec męski publiczny to świadectwo, zobowiązanie, porządkowanie ego. Ego to miejsce w którym wszystko się zaczyna, które poddawane jest w niewolę rożnego rodzaju.

więcej niebawem...

witold k

4 listopada 2023

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze: