Skip to main content
portret użytkownika witold k

Gdzie drwa rąbią tam... belki; pomijają, bo przeszkadzając stają się budulcem niezamierzonej budowli; okazją, – ofiarą losu. Łupem do wzięcia.

Nie będzie o panu doktorze Terlikowskim o Jego ego czy pułapce, do której wlazł. Może kiedyś; jak to niedawno napisałem spotka się z pierwszym medialnie zaszczutym kapłanem, pobędzie z Nim w odosobnieniu, pomodli się z Nim i słowo powie.

Tytuł to raczej zaczepka, podwieszenie personalne pod toksyczną politykę anty interpersonalną. Pan Terlikowski lokuje się w pierwszym szeregu niezłomnych pożytecznych… . Zapędzonych do narożnika i stamtąd, z narożnika, krzyczących o należną pozycję.

Temat jednak super ważny. Mowa bowiem o zjawisku pomniejszania, pomijania, szufladkowania i tegoż konsekwencji - rodzaju kaca, obawy, paniki, że ten ktrego miało nie być; jest głowę wysoko trzyma i... np. mści się, że młodego Giertycha wskażę.

Przez lata zwracam uwagę na to, że starzy polityczni i nie tylko polityczni wyjadacze posługują sie młodymi w toksycznych celach. Pokazywałem np. wychowanków w istocie ofiary Bronisława Geremka na prezydenckim urzędzie miasta stołecznego. Czy też młodej marionetki z Gdańska z Prus. Niszczenie sierżanta przez oficerów... Samoobrona. O parobku Geremka L Wałęsie już nie wspomnę, bo tego u mnie dużo. Wystraszony Donald z "Nocnej Zmiany"... przypadek do omówienia - raczej pilny.

Zarysowałem, agenturę, naiwność i najważniejszą rzecz. Głupotę; elit, władzy, ideologów. Jak inaczej nazwać swobodę ekspansji; gospodarczej, ideologicznej, kulturowej nazwą - mowa o programowym ograniczaniu populacji homo sapiens.

Ca trzydzieści lat temu na Zachodzie zamknięto reklamę środków para leczniczych. Przez trzy dekady u nas się towarzystwo panoszyli; obecnie bez start dla nich, jest to zamykane - pójdzie dalej na Wschód do Judeopolonii, Prus Południowych, Rosji.

Od ca 60 lat naiwności - polityków ruch hipisowski; biskupów, hierarchów; USA, Francja, czy ostatnia tuż przed Polską - Irlandia, pozwala się na niszczenie cywilizacji Zachodu. Asekuracja; niedostosowanie do czasu - czasu współczesnej... dominacji Masonerii, powtarzana bez wniosków i tegoż konsekwencji. Coś niebywałego. Dotyczy jak wyżej; gospodarki, kultury, religii - egzystencji człowieka Zachodu.

witold k

17 marca 2023

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak