Skip to main content

Przygotować się na nadejście Pana

portret użytkownika witold k
logoKSE.jpg

Przygotować się na nadejście Pana

Taki bon mot zdaje się przykrywać, szpachlować istotę sprawy. Przygotować się na nadejście Pana w środowisku KSE to – moi mili parafianie. W ciągu najbliższego czasu godzin, dni uruchomić interaktywną wersję https://ksenazaret.pl Zrealizować to co proponuje od 1986 roku w konsekwencji wspólnota-nazaret.pl obecnie http://kse.trybunalscy.pl

Do rzeczy.
Na serwis ksenazaret.pl mamy mieć zakładki: zarządu, komisji, sekcji, lokalnych struktur KSE; wedle potrzeb. Mamy maksymalną ilość publicznych wypowiedzi; kierowanych nie tylko do członków, sympatyków KSE ale także dla każdego chętnego katolika zarejestrowanego na serwisie i uprawnionego przez webmastera. Stałe rozmowy, debaty, zebrania przy użyciu współczesnych komunikatorów. Każde spotkanie każdego gremium kierowniczego zaraz po spotkaniu jest opublikowane w formie takiej jaką uznają za zasadne opublikować Ci którzy rozmawiali.

Nie ma żadnego KSE - nie ma - bo nie systematycznie wpłacanych składek członkowskich, przetestowałem to przed laty. Braki formalnego funkcjonowania to rozgardiasz nadający się do rozwiązania organizacji. Więcej. Nie jest to sytuacja wynikła z starego pesela (uwiąd starczy) to raczej sabotaż.

Nasz Pan Jezus Chrystus; tak jako dzieciak, młodzieniec, dorosły mężczyzna wyprzedzał swój czas a My co… robimy.

witold k - współtwórca duszpasterstwa, działacz antykomunistyczny

9 grudnia 2021

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak