Skip to main content

XXX lat Radia Maryja

portret użytkownika witold k
radio maryja.jpg

Przypomnę. Duzy rynek oddolnego przedsięwzięcia w sprzedaży małych radyjek będących w stanie przekazać glos – transmisje Radia Maryja. Zachowawczość hierarchów, polityków. Owoce rzeczy, które wszystkich zakończyły; urwały się spod kontroli, oczekiwać, celów. Walczących z Radiem biskupów zwłaszcza jednego. Tego, któremu zawdzięczamy Ordynariat polowy i … . O tym kiedy indziej.

Radio Maryja, w pełnej krasie, zobaczyłem w Niemczech. Szybko polskie Radio Maryja poszło dalej, lepiej, konsekwentniej. Przeczołgało letnich katolików, asekurantów, i innych takich. Pomieszało w szeregach Episkopatu, Opozycji Demokratycznej (to po generale) kolaborację obecnego mainstreamu (PC) i jego samobójczą samowolkę.
Biznesem Rydzyk to naprawdę chłopach od Jezusa Chrystusa... Długo trzeba było na to czekać aby to zrozumieć. Osiągnąć.

Radio Maryja – jak wiemy wszystkie dzieła przy tym bon mocie – wpisuję do „IV Konspiracji” i do „Nieznanego działacza”. Dlaczego? Co do „IV Konspiracji” wątpliwości nie ma. „Nieznanego Działacza”. Tu wyjaśniam.

Radio Maryja to taki przeoryginalny przykład przyrodzonej nam konspiracji, która dała nam Wolność w 1918 roku i dalej… . Pracy u podstaw w drugim i kolejnym szeregu. Wszyscy wiedzą o co chodzi a nie widmo o co chodzi (to za Artystą).

Dużo jeszcze roboty. Mamy przywrócić prawidłowe znaczenia zapomnianych słów; rzeczowników, przymiotników... Zaszczepione nowe odsunąć albo zawłaszczyć.

Apeluję do Radia Maryja o pilną współpracę z Instytutem Roberta Schumana.

witold k

6 grudnia 2021

4.555555
Ocena: 4.6 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak