Skip to main content

Współpracujemy z ...

Prezydent Duda z Bożą opieką wychodzi cało

portret użytkownika Obserwator

Jak dokumentuje nagranie Pan Prezydent Andrzej Duda z Bożą opieką wychodzi cało ze zdarzenia drogowego. Dla wszystkich pasażerów samochodu szczęśliwie, bo w przydrożnym rowie zakończyła się jazda autem w którym na pełnej prędkości strzeliła opona.
Oto nagranie filmowe

Łomiański Pensjonat „RZEHACZEK”

portret użytkownika Piotr M.

ŁOMNIAŃSKI PENSJONAT „RZEHACZEK” ŁĄCZY NOWOCZESNOŚĆ Z TRADYCJĄ

Idealny na wypoczynek dla rodzin

W Łomnej Dolnej, tuż obok wyciągu narciarskiego „Armada”, stanął pod koniec grudnia nowy, wyjątkowy pensjonat. Na dwupiętrowym drewnianym budynku widnieje szyld „Penzion Rzehaczek”.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich

portret użytkownika śp Jan Książek

Jak w każdy poniedziałek miesiąca, tak i tym razem, spotkanie członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego zaczęło się od wspólnej Mszy św. odprawianej w intencji członków Stowarzyszenia. W czasie celebracji obecni w kościele włączali się czynnie we wspólne modlitwy za wszystkich członków Stowarzyszenia, a szczególnie w intencji tych osób, które w danym miesiącu obchodzą imieniny, a także za zmarłych.

Piotrkowski UPR

portret użytkownika Admin

W Piotrkowie Trybunalskim środowiska prawicowe od ponad roku mają wirtualne miejsce spotkań: www.trybunalscy.pl w którym dyskutują na tematy ogólne i lokalne. Duszą tego przedsięwzięcia jest społecznik i były piotrkowski radny Witold Kowalczyk. Twórcy Trybunalskich nie ukrywają swoich poglądów pro kapitalistycznych. Piotrkowscy UPR-owcy chętnie uczestniczą w tych dyskusjach.

http://www.piotrkowski.upr.org.pl/main/index.php

Subskrybuj zawartość