Skip to main content

Trybunał Konstytucyjny: jak Jaruzelski socjalizmu bronić będą

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To jest straszne, upokarzające stary europejski naród. Dowód na to, że tak oficerowie prowadzący jak i kelnerzy w istocie pełnią obowiązki niewiernego parobka tego samego pana - Eurokołochoz nie zdradzi wprost USA nie zdradzi Rosji. Oficerowie i Kelnerzy pokazują, że nie znają polskiego żywiołu, że boją się go bądź poniżają za nic mają.

Wikipedia podaje wyczerpującą (na kolanie pisaną...) historię Trybunału Konstytucyjnego zupełnie pomijającą zakopywanie upadku amerykańskich sankcji na Juntę Wojskową. Przyczynia się w ten sposób do dalszego szarpania się za włosy polskiej q..wy i złodzieja. Idioty i cwaniaka.

Nigdy żadna z dwóch stron rzekomej rywalizacji nie stanęła w prawdzie - pomijam w tym wpisie polityczny by nie nazwać patologiczny plankton. Nie sięgnęła do polskiego żywiołu; przypomnę demokratycznego czytaj katolickiego znaczy spolegliwego. Dlaczego?

Tak totalnie skolonizowanym kraju jakim jesteśmy nigdy żadna ze stron nie miała wpływowego środowiska, które podałoby stan faktyczny; elementy do koniecznego zaakceptowania i nie podała drogi ich jak nazwę spolszczania. Co to znaczy?

Zatem. Kim i gdzie jesteśmy jako narodowa wspólnota jako państwowa wspólnota jako element gospodarki globalnej.

Do meritum

 • Za bon motem Jaruzelskiego co do obrony socjalizmu jak niepodległości krył się po piersze program uwłaszczania bezpieki i rzekoma lojalność Rosji.
 • Za bon motem obrony w istocie upokorzenia Jaruzelskiego dla niepoznaki nazwanego "Trybunał Konstytucyjny" tak za PIS zwalczania TK jak i za Koalicji 13 grudnia przywracania TK opisanych z Jaruzelskim zasad i ludzi kryją się wyścigi polskich parobków o żołdy UE bądź USA i ich koalicjantów.

  To rozumiem, ale... więcej światła. Dla własnego bezpieczeństwa jak o parobków idzie.

  witold k

  7 lutego 2024

 • 5
  Ocena: 5 (5 głosów)
  Twoja ocena: Brak