Skip to main content
portret użytkownika witold k

Mowa o Kościele który jest Darem Bożym dokładnie tak samo jak Syn Człowieczy. Jeśli Masoneria wyprowadza ludzi z Kościoła (daru Bożego) to robi to po to żeby zająć w nim kierowniczą funkcję - tak im się wydaje. To szatańskie zamiary ubrane w ideologię rzekomego humanizmu. Wolności zatrutej. Rodzaju naturalnej prowokacji - jest siłą świadomie niszczącą jednostkę.

Myliłby się ten, który myślałby, że wydalenie - ujawnienie - zatrucia hierarchii w USA i tegoż konsekwencję np. w Argentynie, w Europie Zachodniej, obecnie w Polsce to droga do powrotu, do energii, poświęcenia się pierwszych chrześcijan. Nie. Nie taki jest zamiar. To forma powtórki z politycznego mordu na Synu Człowieczym. Posłużenie się motłochem - tak jak wtedy - to się dzieje. Przypomnę, że już dziecię człowiecze miało być unicestwione.

Kościół jako organizacja katolików a i owszem, podlega programowi samozniszczenia. Przeszkadza w wielu szatańskich projektach, które wspólnie można nazwać; czego zresztą nie kryją - depopulacją, którą to uważają za potrzebną wręcz konieczną.

Trzeba nam, tak w powszechnej (katolickiej) wspólnocie, jak i obywatelom, podatnikom, zdać sobie sprawę z tego, że wypromowanie; finansowane, uregulowane prawem i obyczajem ideologie nie tyle niszczą powszechną wspólnotę co najemników. Nie jest to powód do zadowolenia a do obawy o pobudzenie siły niszczącej.

Wygląda to podobnie do ideologii komunistycznej. Miał być raj na ziemi…

Więcej...

Chrześcijaństwo ze swym kościołem powszechnym znanym jako katolickim (to sprawa tłumaczenia) sięga istoty natury tak sugestywnie podanej i zapisanej w kodeksie karnym Mojżesza. Tutaj mamy problem znaczy nie człowiek tylko wyniesiony diabelskimi wersetami (...). Znane nam rewolucje to zwyczajnie formy usunięcia władzy po to żeby zająć jej miejsce. Największa walka to walka z Watykanem, która przebrała najróżniejsze formy i powody to walka o zmianę na tronie. Przykład Masonerii. Najzwyklejsze szaleństwo złego ducha. Owszem potrzebne ale nie u władzy a taką owa ma. Tę techniczną prawną ale co gorsza zawłaszcza głowy... Destrukcją jest asekuracja, zaniechanie - to nasz przypadek, który pozwala odcinać kupony zawłaszczać coraz szersze kręgi, które w następnym kroku walczą ze swoimi w rozumieniu kultury, obyczaju, norm.

witold k

27 grudnia 2022

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak