Skip to main content

Przenieść siedzibę Eurokołchozu do Warszawy

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Przed laty, po tym jak konserwatywny prezydent USA (tuż po zwycięskich wyborach), podmiótł sprawę katastrofy Smoleńskiej co było niejako kolejną katastrofą wyraziłem pogląd. Tu przypomnę. Są dwie osoby na świecie, które mają władzę na tym co kto może pokazać, w tym wypadku, zdjęcia satelitarne z katastrofy samolotu. Zdjęcia te zginęły i ich nie ma… Więcej: Putnin był na pogrzebie. Obama (USA) i Merkel (Niemcy) nie byli. To najważniejsze polityczne wydarzenie z tamtych dni. Nikt ich nie wskazał. Nadzieja na zmanię sytuacji pokładana w zmanię władzy w USA okazała się iluzoryczna. Zawsze tak było, jest i będzie, że pomniejsi są pomniejsi w gierkach wyższych. Na inwazję na Ukrainę prezydent Trump zareagował. No tak: mój poprzednik coś tam klepnął... Tyle. To samo tyczny ukazów z 2010r

Pisałem wtedy, że gratyfikacją za zdradę USA powinno być kolejne przeniesienie biura Komisarzy tym razem z Brukseli do Warszawy – wcześniej mieściło się w Moskwie – tak dla przypomnienia. Wschodnie buro winno mieć siedzibę w Smoleńsku. Obecnie, po zmianie kierownika administracji w USA, zapewne, spowoduje krótkie zamieszanie.

Strategicznie rzecz biorąc, o tym też wiele razy wspominałem, tzw. Zachód trzeba kolejny raz oddać pod władanie Islamu i to na sukcesywne prośby zachodu właśnie. Przypomnę. Projekt zjednoczonej Europy nie jest masoński a chrześcijański. Obecnie, jest masoński pod kontrolą islamu i to trzeba zmienić.

Do meritum

Obecnie. Antypisowskie oszołomstwo tzw. prawicy jest groźniejsze od oszołomstwa tzw. lewicy. To z tego powodu, że dopełnia samobójstwo łacińskiej Europy. Prawica to pożyteczny idiota w ręku lewicy.

Oto przykład. Idioci od szczurołapa z Wrocławia podmieniają błyskawice na „Ja zostaję” w domyśle w UE. Tak pierwsze logo (bon mot) jak i drugi równie kretyński. Nijaki. Nie ma sprawy zachowania współpracy w Europie jest sprawa perspektyw. Naiwności tzw. Zachodu: Niemiec Francji i ich parobków. Oś Trójmorza to droga z perspektywą, a USA bez względu na opcję tamtejszych politycznych koterii (konserwatyści, demokraci) nie ma lepszej perspektywy niż przeniesienie, jak nazywam komisarzy, do Warszawy. Aktywność tzw. prawicy w kraju do skrajane oszołomstwo, to wieczny ogień w ręku lewicy - obecnego euro kołchozu. Szaleństwa masonerii, przy którym ichni parobek Lenin, to pikuś.

witold k

27 listopada 2020

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak