Skip to main content
portret użytkownika witold k
krzyz.jpg

Kilka zdań do samo manipulacji, jakiej dokonujemy, w jakiej funkcjonujemy i pogrążamy się. Jest ona wynikiem zaniedbań wielu i masowego spauperyzowania się naszej przyrodzonej katolickiej (powszechnej) egzystencji.

Nie po to ta część chrześcijaństwa - uczniów Jezusa Chrystusa, która została (po oddzieleniu się jak później powiemy kościoła wschodniego) przy przymiotniku Powszechny = katolicki, żeby teraz po wprowadzeniu innych słów kluczy (demokracja, wolność itp.) z nas zrobić mniejszością grupkę i ją zaszufladkować. I nie jest tak, że to tylko i wyłącznie zasługa nowych masońskich trendów powszechnie zwanych lewicą. To przede wszystkim wynika z asekuracji rożnego rodzaju drobnych i grubszych opróżniaczy rondelka. Zjawisko datuje się wraz z dominacją masonerii, było wcześniej, ale od ca XVII wieku uzyskało formy prawno-legalne. Modne w elitach.

Moi mili parafinie.
Katolicki to powszechny, że kolejny raz zwrócę uwagę. Demokratyczny to taki, który dał się zmanipulować i zaszufladkować pod pozorem tolerancji i słownego badziewia wprowadzanego po to, aby wykluczyć funkcjonujące od zawsze. Zamienić źródło niewyczerpalne na kałużę - miskę uzupełnianą wedle klucza i potrzeb. Nie mąż, a partner…

Jedno zaniechanie dla jakiegoś krótkoterminowego elementu powoduje potrzebę powstania kolejnego… Za chwilę już nie wiadomo, co jest, co. Takim to sposobem czytam głos jakiegoś szefa obrońców życia o tym, że osoby z zaburzoną płciowością to coś innego niż katolicy. Pan porównuje populacje katolików i nieheteroseksualnych. To chore. Samo powstanie organizacji obrońców życia już jest chore. Choroba jest i już jest za późno…, komu to zawdzięczamy - ignorantom u władzy i u opozycji. Wewnętrznej emigracji jak nazywam IV konspiracji, która musi podjąć intensywną ekspansję. Dobijanie się z normalnym głosem.

Przykład okładania Goi (dziesięciolecia) przez przedsiębiorstwo Holocaust. Na co dzień mamy do czynienia z tego rodzaju prostymi formami zaganiania do narożnika. Układanie się pod potrzeby tych from dominacji to życie na uwięzi, ta z kolei pauperyzuje.

witold k

18 września 2020

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak