Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Trzeba powiedzieć: to nie prawda, że ludzie dzielą się na inteligentnych i na wyborców.

Jakie istnieją podstawowe różnice pomiędzy przejściem z Gomułki na Gierka, a przejściem z Donalda na Kaczora. Czego nie popełniła nowa PZPR występująca dla niepoznaki pod nickiem PiS.

Do rzeczy.
Usunięcie Gomułki to dokładnie zaplanowana akcja, której celem było posłużenie się Gierkiem w celu zadłużenia i upadku PRL. Ratowali się obroną socjalizmu jak niepodległości, budową pomników wdzięczności Armii Czerwonej, jako podstawa pod przyszłe programy rozwoju PRL.

Trzeba tu rozwinąć: jak wygra „nowa Solidarność” bon mot p. Trzaskowskiego ucznia Geremka to będziemy mieli wyprowadzanie z Polski tu uwaga – gazu amerykańskiego.

Wymiana Donalda na Kaczora to dokładnie zaplanowana akcja, której celem było uwłaszczanie zwykłego obywatela jako podstawy pod program rozwoju.

Nie wiem, czy „nowa Solidarność” wie, co robi. Po co jej weksle bez pokrycia (program uwłaszczania obywateli 500+ 300+ 5000+...) Nie są w stanie tego udźwignąć, a to jest potencjalna anarchia, która ich zmiecie.

Nowa PZPR (ZP) ma nikłe, ale ma gwarancje, ponieważ jest w klinczu z USA, która jest na tej samej ścieżce upadku – jesteśmy na tej samej linii pochyłej. Tak potencjalny upadek jak i powstanie USA daje nam dobrą perspektywę, której na imię Międzymorze. Jesteśmy w stanie to zrobić z siedzibą w Waszyngtonie bądź w Warszawie.

Słowo "przepraszam" czeka na wypowiedzenie od 30 lat. Bez tego słowa obiecana „nowa Solidarność” będzie...Już to przerabialiśmy. Ponownie nas rozbiorą... na kawałki. Mamy już nowych Kuroniów, Michników, Geremków oni już działają, bo Jarosława, kolejny raz niema kto obsunąć - dać gawiedzi satysfakcję. Przypomnę: SOLIDARNOŚĆ czołgi rozjechały, bo wyskoczyła spod kontroli Geremka i Kiszczaka, a Kaczyńscy zadbali o to, aby jej nie było w "Magdalence". Moi mili parafianie. Sic. Pomijam związkowe oszołomstwo także to z III RP.

Niszczy nas post PC-owskie oszołomstwo. Połowa kandydatów na urząd prezydenta to naturalni kandydaci naszej strony. PiS więcej zniszczył niż zbudował. A już komunizowanie uwłaszczania obywateli to taki totalny polityczny upadek koncesjonowanej przez PiS prawicy. Można to zmienić i to w tych 2 tygodniach do drugiego głosowania. Na miły Bóg, nie można przez 5. lat dzień i noc bić tego samego kotleta... Ostrzegałem już przy drugim razie powtarzania, jak mantry, pomocy rodzinie. Raz! z perspektywą ubruttowienia, tej potrzebnej pomocy. To tylko przykład nowego bolszewizmu. Mowa nie o podjętych formach brania zakładników - obywateli, a o języku propagandy na ten temat. Trzeba jasno powiedzieć: uwłaszczmy ludzi, bo w ten sposób poniosą czas przyszłej pracy nad wyjściem z dołka. Tak postąpili inni np. Niemcy.

witold k

29 czerwca 2020

4.75
Ocena: 4.8 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak