Skip to main content

Wybory 2011

Podziękowanie

polska_flaga01.jpg

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Mieszkańcy Ziem: skierniewickiej, opoczyńskiej, rawskiej, piotrkowskiej, bełchatowskiej i radomszczańskiej!

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na listę Prawa i Sprawiedliwości, a szczególnie tym którzy mnie obdarzyli swoim zaufaniem.

Proszę o przyjęcie najserdeczniejszych podziękowań dla mieszkańców miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego, w których ponad połowa mieszkańców opowiedziała się za moim wyborem.

Jak się pozbyć złego rządu?

portret użytkownika Admin
polska_flaga01.jpg

Politolog brytyjski, Michael Pinto-Duschinsky, profesor Uniwersytetu w Oxfordzie, przeanalizował wyniki wyborów parlamentarnych, jakie w okresie od roku 1945 do 1999 odbyły się w siedmiu krajach uważanych za „dojrzałe demokracje”, a więc w Niemczech, Japonii, Włoszech, Szwajcarii, Belgii, Holandii i Szwecji.

Czy można być wolnościowcem w POPiS-ie? Nie!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Od lat w środowisku konserwatywno-liberalnym toczy się dyskusja, której uczestnicy starają się odpowiedzieć na powyższe pytanie. Zwolennicy odpowiedzi pozytywnej przekonują, że skoro na własną rękę od wielu lat nie udaje nam się przebić do parlamentu, to powinniśmy tworzyć frakcję wolnościowo-konserwatywną w PO lub w PiS. I rzeczywiście, można wymienić kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt nazwisk polityków, którzy wychodząc z naszego środowiska, wybrali tzw.

portret użytkownika Admin

FAŁSZERSTWA WYBORCZE 1/7

więcej...

movie: 
See video

Bóg patrzy

Bóg patrzy
Wybory ostatniej szansy

Bóg patrzy jak 9-go zagłosujesz?
Czy swój wybór Boże Prawo uszanujesz!?
Czy poprzesz dziwnych „małżeństw” zawieranie,
dzieci poczętych, niewinnych zabijanie?

A jest to niestety przez trzy partie
znane Ci od dawna popierane i pytanie:
czy przez Ciebie o wierzący! Też akceptowane?
Jeśli tak to drżyj i szybko zmieniaj swe myślenie
bo czeka Cię za to Boże potępienie.

Głosując na taką partię czynisz wyznanie,
że wyrażasz zgodę na Prawa Bożego deptanie.

Szanowny Wyborco!

To od Ciebie zależy, kto z naszego regionu będzie posłem przez najbliższe cztery lata. To Ty swoim głosem zdecydujesz, w jakich warunkach będzie żyła Twoja rodzina. ZAUFAJ MI. NIE ZAWIODĘ!

Wybory Parlamentarne 2011

Szanowni Państwo!

W dniu 9 października 2011 roku odbędą się wybory do Sejmu i Senatu.Są to bardzo ważne wybory dla Polski. Wszystkich Państwa zapraszamy do czynnego brania udziału w wyborach parlamentarnych.

Szanowni Wyborcy!

Zwracam się do Państwa z prośbą o oddanie na mnie głosu w wyborach parlamentarnych 9 października 2011r. Kandydowanie do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej traktuję jako służbę na rzecz Mieszkańców swojego regionu, na rzecz mojej Ojczyzny. Wielkim zaszczytem dla mnie będzie możliwość jej pełnienia.

Czy PiS da radę...

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Jeśli mowa o tym, że wybory A.D.2011, to wybory przełomowe, to w domyśle mowa o zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości. Tutaj przypomnę, że tym przełomowym rokiem miał być rok 2010 i ponowne zwycięstwo śp. Lecha Kaczyńskiego. Że, jak mówią, Tusk z Putinem skutecznie to zablokowali. Ja powiem, między państwowy układ byłych komunistycznych bezpiek, które chciały naprawić porwaną siatkę... porwaną przez likwidację WSI. Likwidacja WSI wprowadziła zamieszanie w służbach śledzących aktualne interesy rosyjskiej bezpieki - odrębny temat...

Subskrybuj zawartość