Skip to main content

Szanowni Wyborcy!

Zwracam się do Państwa z prośbą o oddanie na mnie głosu w wyborach parlamentarnych 9 października 2011r. Kandydowanie do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej traktuję jako służbę na rzecz Mieszkańców swojego regionu, na rzecz mojej Ojczyzny. Wielkim zaszczytem dla mnie będzie możliwość jej pełnienia.

Jestem osobą młodą, energiczną, odpowiedzialną, a także konsekwentną w działaniu, co wykazałam działając na polu społecznym i kulturalnym naszego miasta i powiatu przez ostatnie lata. Widzieliście mnie Państwo podczas różnych uroczystości kościelnych i państwowych. Słyszeliście w radio, oglądaliście w prasie i TV. Jako nauczyciel i dyrektor szkoły organizowałam wiele przedsięwzięć o charakterze narodowym i patriotycznym, kształtując w ten sposób młode pokolenia Polaków. Przy moim udziale powołano do życia przedszkola w Gomulinie, Woli Krzysztoporskiej, Lubieniu i Piotrkowie Trybunalskim. Za krzewienie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży zostałam odznaczona Złotym Krzyżem Konspiracyjnego Wojska Polskiego.

Zasiadając w ławach sejmowych, chciałabym działać na rzecz polskiej kultury i nauki, stwarzać jak najlepsze warunki do pracy dla uczniów i nauczycieli, mieć na uwadze wyrównanie szans edukacyjnych dzieci wiejskich i miejskich oraz szkolnictwa publicznego i niepublicznego, a także pozwolić małym dzieciom pozostać przy rodzicach do czasu rzeczywistej dojrzałości szkolnej.

Jako poseł chcę wpłynąć na rozwój swojego regionu. Szczególnie zależy mi na pokazaniu historycznej roli i pochodzenia trybunalskiego grodu. Chciałabym mieć możliwość wpływania na poprawę bezpieczeństwa publicznego, obniżenie podatków, aktywizację kobiet w życiu społecznym, publicznym i zawodowym. Czuję się obowiązku stanąć w obronie życia poczętego, a nade wszystko poszanowania godności człowieka. Pragnę wspierać dzieci, ludzi potrzebujących, pokrzywdzonych przez los, służyć im radą i pomocą w miarę potrzeb i możliwości, działając zgodnie z chrześcijańskim systemem wartości.

Jestem jedyną piotrkowianką na liście Prawa i Sprawiedliwości.
Proszę o oddanie na mnie głosu.

Z poważaniem
Wiesława Olejnik: http://www.wieslawaolejnik2011.republika.pl/

30 września 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak