Skip to main content

Janusz Wojciechowski

Nóż w plecy pamięci narodowej

Janusz_Wojciechowski_(polityk).jpg

Odmawiając podjęcia uchwały upamiętniającej rocznicę 17 września, większość sejmowa wbiła rdzawy nóż w plecy narodowej pamięci. Od dzisiaj wycofuję wszelki mój żal do Rosji, że nie chce uznać ludobójstwa w Katyniu. Trudno wymagać od Rosji, żeby uznała tę prawdę historyczną, skoro nie chce jej uznać polski Sejm. W Rosji historię Katynia się przemilcza, a w Polsce się ją zakłamuje.

Janusz Wojciechowski na festynie w Mzurkach

portret użytkownika Admin
Janusz_Wojciechowski_(polityk).jpg

Już po raz siódmy w Święto Bożego Ciała pod patronatem Wójta Gminy Wola Krzysztoporska odbył się w parku w Mzurkach Przegląd Pieśni i Tańców Ludowych.

JANUSZ WOJCIECHOWSKI ponownie posłem w Parlamencie Europejskim!

portret użytkownika PIS
Janusz_Wojciechowski_(polityk).jpg

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego 7 czerwca 2009 r oraz tak duże poparcie udzielone kandydatom Prawa i Sprawiedliwości..
Miło nam poinformować, że głosami 56 292 osób posłem do Parlamentu Europejskiego został wybrany po raz kolejny Janusz Wojciechowski.. Jest to tym bardziej znaczące, ponieważ będąc kandydatem spoza stolicy województwa pod względem ilości popierających go osób znalazł się na drugim miejscu w okręgu, po kandydacie z innej listy, za to z Łodzi.

Subskrybuj zawartość