Skip to main content

Żydom potrzebne jest Państwo? Do czego

portret użytkownika witold k
660px-Flag_of_Israel.svg_.png

Jakie wnioski po 70. latach permanentnej wojny na Bliskim Wschodzie? Jakie konsekwencje umizgów Goi, a jakie posługiwania się państwem Izrael jako agenturą w terenie?

Oczywistym jest - wtedy nie – że faszystowski projekt: oddanie Judeopolonii (3 projekt) pod kontrolę Żydów z ich ideologią - komunizmem, nie miał szans na powodzenie. Nazistowska eksterminacja to kosmiczna naiwność. To wiatr w żagle żydowskiego oszołomstwa. Po, jak rozumiem (...), wybryku premier Izraela odnośnie polskiego ustawodawstwa - Izrael został sam na Bliskim Wschodzie.

Biznes na terenach opróżnianych także ma małe szanse – byłe demoludy skutecznie odmówiły swojej katastrofy finansowej – nie przejęły głodnych, mało przydatnych naiwnych uciekinierów z terenów przeznaczonych na żydowsko-europejski (UE) biznes.

Chichotem historii niech będzie fakt, że komunizm ewoluuje: socjał ogrania pomocą ca 500 milionów Europejczyków, a jego twórca, Żyd w najlepsze - owszem utrzymuje, ale własną agenturę wpływu, która coraz bardziej zapędza się do narożnika stwarzając zagrożenie.

To był błąd. Błąd podobny do zlekceważenia narodowych aspiracji Polaków i oddania Polski Stalinowi. Izrael nie zasługiwał i nie zasługuje na swoje Państwo. Odzyskane po wiekach Państwo, od pierwszego dnia stało się wylęgarnią skrajnego szowinizmu. Z tym musimy (Europa) sobie poradzić, a nasze ustawodawstwo, to krok w tym kierunku.

witold k

4 lutego 2018

Zlikwidować tak zwane Państwo Izrael

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak