Skip to main content

Obchody 1050-lecia podporządkowania Polski Watykanowi również w Piotrkowie Trybunalskim

portret użytkownika witold k
chrzest-966.jpg

Obchody 1050-lecia podporządkowania Polski Watykanowi również w Piotrkowie
UE: gdyby nie ta ślepa asekuracja podporządkowania woli masonerii i jej lewackich parobków, też by mogła, poprzez odnowienie Chrztu w poszczególnych miastach i wioskach – jak niegdyś, zabezpieczyć główny europejski interes w Polsce.

Tak czy inaczej – trzeba nam zdać sobie sprawę z mądrości ówczesnych władz – dokonania aktu woli ówczesnemu władcy Papieżowi i jego następcom - była zbawienna dla nas i naszych sąsiadów, z którymi nie raz się podrapaliśmy. Jak pamiętam, ówcześni podatnicy też nie bardzo interesowali się działaniami władzy. Różnica taka, że wtedy z wioski do wioski postępowało chrzczenie w wodzie wszystkich mieszkańców - była demokracja. Do UE niespełna 5% namaszczono. Reszcie wmówiono, że to większość, której należy słuchać i nic to, że Polacy nie słuchają. Wystarczy, że dają sobie kasę odbierać myśląc…, że dostają.

Co zaś o tej demokracji, co to o jej rzekomym braku - wyrodne dzieci trzeszczą (ostatnio ukrywają się pod nickiem KOD) no to. Żeby mówić o demokracji, trzeba by ponownie oddać pokłon już nie Papieżowi, a samemu Jezusowi Chrystusowi. Zna ktoś większego demokratę? Nie dość, że znosi nasze wariactwo, to jeszcze gratis Miłosierdzie dołożył. I nie tak jak to widzą i realizują konkurenci Jezusa, choćby niektórzy wyznawcy Mahometa czy innej mamony.

Jeszcze. Niechby tak w Polsce, przy okazji 1050 rocznicy naszej nowej państwowości, uruchomiła się dyskusja wyjaśniająca, co jest zabobonem, czym jest pogaństwo - może innych rzeczowników byśmy używali... Dlaczego jeden element pogaństwa przejęliśmy, innego nie? Kto ponosi winę, że np. Mahomet pojawił się? Masoneria, lewica - skąd się wzięły?

Przypomnę. Jezus Chrystus poddał się haniebnej śmierci za homo sapiens bez wyjątku... Zresztą, dlatego Żydzi próbowali zabić Zbawiciela - nie ma mowy, żeby nie mieli tej świadomości, nie po wjeździe na osiołku do Jerozolimy. Srebrników, tu przypomnę, Judasz nie wykorzystał.

witold k

AD 2016

4.5
Ocena: 4.5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak